عنوان Mortal Kombat Kollection Online در وبسایت PEGI لیست شد

عنوان Mortal Kombat Kollection Online در وبسایت PEGI لیست شد

دنیای گیم
دو سال پیش بود که تیمی متشکل از طرفداران دوآتشه مجموعه Mortal Kombat به ساخت ریمستر ‌سه‌ نسخه ابتدایی Mortal Kombat پرداختن ولی توسعه این بازسازی با دخالت Warner Bros متوقف شد. سال 2019 هم تصاویری از یک بازی با نام Mortal Kombat Kollection Online لو رفت که نشون می‌داد سازنده این سری قصد داره نسخه ریسمتر این مجموعه رو به بازار عرضه کنه. اما حالا سایت رده‌بندی سنی PEGI طی اقدامی مشکوک بازی Mortal Kombat Kollection Online رو در سایت خود لیست کرد، با اینکه این صفحه هم‌اکنون پاک شده اما PEGI موفق نشد اون رو از چشم مردم دور نگه داره.


براساس توضیحات ارائه شده در سایت PEGI بازی Mortal Kombat Kollection Online با هدف بازسازی نسخه‌های نوستالژیک این سری ساخته می‌شه، سازنده قصد داره به گرافیک دوبُعدی این سری وفادار بمونه اما با همون ترتیب اون رو بازسازی کنه، این بازی از سازمان PEGI رده سنی 18 سال رو دریافت کرده. آخرین دنباله Mortal Kombat، بازی Mortal Kombat 11 بود که موفق شد نمره‌های قابل‌قبولی هم دریافت کنه، این عنوان در سال 2019 در مراسم‌های زیادی کاندید جایزه بهترین بازی فایتینگ بود. باتوجه به این اطلاعات انتظار می‌ره نسخه بعدی این فرانچایز دوست‌داشتنی یک ریمستر خاطره‌انگیز باشه.

دوستان نظر شما درمورد Mortal Kombat چیه؟ به نظرتون این ریمستر درصورت عرضه چه عملکردی خواهد داشت؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.