ممکن است تاریخ عرضه Fast and Furious Crossroads به دنبال تاخیر در اکران فیلم F9 تغییر کند

ممکن است تاریخ عرضه Fast and Furious Crossroads به دنبال تاخیر در اکران فیلم F9 تغییر کند

دنیای گیم
بازی Fast and Furious Crossroads یک بازی ریسینگ تازه هست که در مراسم TGA 2019 معرفی شد، قبلا شایعاتی وجود داشت که احتمالا یک بازی اقتباسی از این مجموعه ساخته خواهد شد و این اتفاق نهایتا رخ داد، با اینحال بازی مذکور چندان خوش‌رنگ و لعاب به نظر نمی‌رسه و شاهد عنوانی راستش هستیم که شاید در زمان عرضه مخاطبانش رو ناامید کنه. این اثر توسط تیم Slightly Mad ساخته می‌شه، این تیم 3 ماه پیش توسط Codemasters خریداری شد و به عنوان زیرمجموعه به این استودیوی خبره پیوست، در زمان معرفی بازی Fast and Furious Crossroads گفته می‌شد که عنوان مذکور در ماه اردیبهشت منتشر می‌شه اما حالا به نظر می‌رسه که این اتفاق قرار نیست رخ بده و سازنده احتمالا عرضه بازی رو با تاخیر مواجه کنه. براساس جزئیات منتشر شده توسط Codemasters، قراره با ناشر این اثر یعنی Bandai Namco Entertainment مذاکراتی انجام بشه تا درصورت توافق، عرضه بازی هم با تاخیر روبرو بشه.


این اتفاق به منظور تاخیر در اکران نسخه نهم مجموعه فیلم‌های سریع و خشن انجام شده، کمپانی ناشر با سازنده فیلم رابطه نزدیکی داره و از اونجا که اکران این فیلم با تاخیر یک ساله روبرو شده قراره در روز جمعه، 13 فروردین 1400 روی پرده نقره‌ای سینما نمایش داده بشه، این اتفاق به منظور شیوع ویروس کرونا رخ داده. با اینحال Codemasters توضیح داده که تاخیر در اکران فیلم روی بازی اثری نداره اما درصورتی که ناشر این عنوان توافق‌های لازمه رو حاصل کنه، این اتفاق رخ خواهد داد. استودیوی Slightly Mad به عنوان سازنده Fast and Furious Crossroads وعده تجربه‌ای هیجان‌انگیز رو به طرفداران داده که دارای حوادث مختلفی‌ هست، بازیگران محبوب سری فیلم‌های سریع و خشن در این بازی نقش خودشون در فیلم‌ها رو برعهده دارند، تا اینجا مشخص شده که Vin Diesel و Michelle Rodriguez به همراه Tyrese Gibson به ترتیب در نقش‌های Dom و Letty و Roman ظاهر خواهند شد. بازیکنان ماموریت‌های متفاوتی انجام می‌دن و به سازمان‌های جاسوسی و بین‌المللی خواهند رفت.

دوستان نظرتون درمورد بازی Fast and Furious Crossroads چیه؟ منتظر این اثر هستین؟ اگر مایل هستین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.