منتظر کرک جدید DENUVO باشید. راهنمای اینبار CPY عبارت CduA0TULnow

منتظر کرک جدید DENUVO باشید. راهنمای اینبار CPY عبارت CduA0TULnow

دنیای گیم
اگر خبرهای قبلی سایت و تیم CPY رو دنبال کرده باشید. این تیم که در حال حاضر تنها کرک کننده بازی های مجهز به محافظت DENUVO هستش ، قبل از کرک کردن هر عنوان خودش یک کرک ( آپدیت یا بازی ای که به DENUVO مجهز نیست ) منتشر می کنه و در فایل NFO و قسمت NOTES اون کرک ، راهنمایی برای کرک بعدی خودش قرار میده تا طرفدارها در مدت 24 ساعت به حدس و بحث و گفتگو در این مورد بپردازند.اما کمتر از 3 ساعت پیش ، تیم CPY آپدیت کرک The Legend Of Heroes Trails In The Sky - UPDATE.2017.05.03-CPY رو منتشر کرد که حدود 20 روز پیش هم آپدیت قبلی این بازی رو کرک کرده بود و بعدش کرک بازی 2Dark منتشر شد.
قبل از هرچیز بیاید نگاهی به فایل NFO منتشر شده توسط CPY بندازیمراهنمایی جدید CPY برای کرک بعدی. عبارتی است که این تیم برای ما در بخش NOTES قرار داده و ترجمه اون از همیشه سخت تر بنظر میاد :
CduA0TULnow

گوگل کردن عبارت بالا به ما نشون میده که این عبارت ، آدرس یک ویدیو در سایت YouTube هم هست که به موسیقی خواننده معروف آمریکایی Britney Spears و آهنگ قدیمی Oops!...I Did It Again ( اوپس! من دوباره انجامش دادم ) اشاره می کنه.
بنظر شما این بار CPY چه بازی ای رو قراره کرک کنه ؟ آیا منظورش دقیقا شعر همین آهنگ بوده و خواسته به شرکت DENUVO بگه که من دوباره آخرین نسخه تورو کرک کردم ؟ یا دوباره 3 بازی همزمان قراره منتشر کنه ؟!
پاسخ همه این موارد تا 24 ساعت آینده معلوم میشه ، منتظر نظرات شما هستیم