ModdingWay.ir
وقایع Battlefield 6 در امتداد BF3 خواهد بود

وقایع Battlefield 6 در امتداد BF3 خواهد بود

دنیای گیم
پس از عرضه دو بازی در جنگ‌های جهانی، حال براساس گزارشات به نظر می‌رسه DICE برای نسخه بعدی فرانچایز Battlefield می‌خواد به دوران مدرن برگرده. این خبر توسط یک اینسایدر به نام Tom Henderson منتشر شد، او گفت که دو تیم DICE و EA تصمیم گرفتن تا مسیر داستانی و ستینگ Battlefield 3 رو دنبال کرده و و اون رو در BF6 به نمایش بذارند. Henderson یکی از اینسایدرها و منابع معتبر در زمینه لیک هست، او پیش از این اطلاعاتی از دو سری COD: Black Ops و COD: MW منتشر کرد که اکثرشون درست از آب در اومدند. علاوه بر این، خبرنگار VentureBeat آقای Jeff Grubb هم این خبر رو تایید کرد.


درحال حاضر گفته شده BF6 توسط DICE ساخته می‌شه و قراره یک بازی کاملا جدید باشه که المان‌های تازه‌ای رو در سبک FPS ارائه میده. از سویی DICE قبلا اعلام کرد که پشتیبانی از BFV با پایان سال 2020 تمام شده و این تیم به صورت اختصاصی روی دنباله این مجموعه تمرکز می‌کنه. این بازی در سال 2021 عرضه خواهد شد و باتوجه به این اطلاعات باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افته. با انتشار COD بعدی در سال 2020 می‌تونیم بگیم بازار در دستان Activision و بازی بعدی فرانچایز محبوبش خواهد بود اما باید دید در سال 2021 کدام جناح بر دیگری پیروز می‌شه.

دوستان دیدگاه شما چیه؟ BF6 چه نوع عنوانی خواهد بود؟ اگر نظری درمورد این خبر دارین پس اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-22 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Battlefield

مقاله های مرتبط با Battlefield

دانلود های مرتبط با Battlefield

ویدیو های مرتبط با Battlefield

موسیقی های مرتبط با Battlefield

والپیپر های مرتبط با Battlefield