ModdingWay.ir
ویژگی Wall Running به صورت کامل از Cyberpunk 2077 حذف شد

ویژگی Wall Running به صورت کامل از Cyberpunk 2077 حذف شد

دنیای گیم
روند توسعه بازی‌های ویدیویی دارای فراز و فرودهای زیادی بوده و همین موجب می‌شه تا استودیویی که وظیفه ساخت اون اثر رو برعهده داره تغییراتی در بازیش به وجود بیاره. این مسئله برای بازی‌هایی که ساختشون چندین سال طول می‌کشه بیشتر صدق می‌کنه. بازی Cyberpunk 2077 مدت‌هاست که درحال هایپ کردن گیمرهاست و همین موجب شده تا تیم کاربلد CD Projekt RED چیزهای زیادی رو به بازی اضافه کرده یا حذف کنه. اخیرا در مصاحبه‌ای که با آقای Max Pears طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077 انجام شد، او درمورد سرعت و روند پیشروی در مراحل نظر داد. از سویی آقای Pears مدعی شد که یک مکانیک مهم از گیم‌پلی بازی حذف شده اما خب با این حال چیزهای زیادی وجود داره که موجب می‌شه تا شما از گیم‌پلی لذت ببرید.


مکانیکی که داریم ازش صحبت می‌کنیم توانایی راه رفتن از روی دیوار یا به اصطلاح Wall Running هست. طبق گفته‌های آقای Pears این ویژگی بنا به دلایلی از بازی حذف شده و او اطلاعات بیشتری در این رابطه در دسترس ما قرار نداد. گفته شده Wall Running به خاطر تداخلی که در طراحی مراحل داشت از این پروژه حذف شد اما خب اینکه دقیقا چه مشکلی در بازی ایجاد شده مشخص نیست. با تمام این‌ها می‌شه گفت که حتی بدون Wall Running راه‌های زیادی برای از لذت بردن از Cyberpunk 2077 وجود داره و این باعث می‌شه تا هیچوقت از این مکانیک یادی نکنیم.


Cyberpunk 2077 در روز پنج‌شنبه 29 آبان (19 نوامبر) برای نسل هشت و PC عرضه خواهد شد. نسخه نسل نهمی بازی هم درحال ساخت هست.