کارمندان استودیو Blizzard به دلیل لو رفتن اطلاعات حقوقی خود آشوب به پا کردند!

کارمندان استودیو Blizzard به دلیل لو رفتن اطلاعات حقوقی خود آشوب به پا کردند!

دنیای گیم
یک منبع ناشناخته اطلاعاتی محرمانه از دستمزد و حقوق کارمندان استودیو Blizzard منتشر کرد و همین موضوع خشم بسیاری از کارمندان این شرکت رو برانگیخته. گذشته از تمامی این‌ها، مدت‌ها بود که Blizzard قول افزایش حقوق رو به کارمندانش داده بود و مبلغ اضافه شده به دستمزد این افراد برای اون‌ها تمسخرآمیز بود! به گفته Bloomberg، افزایش حقوق کارمندان استودیو Blizzard کمتر از 10 درصد بود؛ خلاف چیزی که مسئولان بالارده قول داده بودن. برخی از کارمندان این استودیو اذعان داشتن که گاهی از وعده غذایی خود برای کار کردن صرف نظر می‌کردن و نحوه حمایت از اون‌ها توسط Blizzard توهین آمیزه. این اولین باری نیست که استودیو‌های Activision Blizzard به چنین فساد‌های کاری توسط کارمندان خودشون متهم می‌شن و هرچند سال یک بار چنین اتفاقی در این استودیو گزارش می‌شه. استودیو Blizzard طی پیغامی به کارمندان خود گفت :
" سلامت و رضایت کارمندان همیشه جزو اولویت‌های اصلی ما بوده. ما در تلاشیم که پاداش هر شخص رو متناسب با استعداد درونی و فشردگی کار رتبه‌بندی کنیم. همچنین در تلاشیم تا اختلاف طبقانی دستمزد‌ها رو به حداقل میزان ممکن برسونیم. "
نظر شما چیه؟ آیا Blizzard کماکان درحال اذیت کردن کارمندان خودش هست؟ آیا فساد کاری در شرکت Blizzard بیداد می‌کنه؟ نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بذارید.