کرک بازی Dishonored 2 توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

کرک بازی Dishonored 2 توسط STEAMPUNKS منتشر شد!

دنیای گیم
لحظاتی پیش ، تیم STEAMPUNKS کرک معتبر و نهایی بازی Dishonored 2 که مجهز به محافظت DENUVO بود رو منتشر کرد!STEAMPUNKS یک گروه SCENE جدید حساب میشه و این کرک از نوع Key Generator هستش و با ساخت سریال نامبر اجازه میده که شما DENUVO رو Bypass کنید. این روش یکی از قدیمی ترین روش های انتشار کرک توسط گروه های SCENE هستش که حالا بنظر میرسه حتی DENUVO هم با این روش کرک شده :) این کرک بصورت آفلاین و دائمی بازی رو Bypass و اجرا می کنه و ممکن نیست بعد از اجرای بازی از کار بیوفته اما بدون تغییری در فایل EXE و اجرایی بازی این کرک کار می کنه و معنی این موضوع اینه که DENUVO بطور کلی برداشته و حذف نمیشه و افت Performance و سرعتی که این محافظت اعمال می کنه در بازی قطعا وجود داره. ولی فایل کرک و اجرایی بازی سریع یک سریال نامبر قانونی برای بازی میسازه که برای همین ، DENUVO اجازه میده بازی اجرا بشه. کرک معتبر و قطعی هستش و تست شده اما هنوز در مورد اینکه نرم افزار مخرب و یا ویروس در فایل های این کرک وجود داشته باشه یا نه نمی تونیم اظهار نظر کنیم و در حال بررسی این موضوع هستیم و لطفا فعلا کرک رو دانلود نکنید. (بروزرسانی خبر: فایل ها کاملا سالم هستند)
مشاهده فایل NFO نسخه DISHONORED 2 منتشر شده توسط تیم STEAMPUNKS:
(حجم : 3.24 مگابایت)

روش نصب: با کپی و جایگزین کردن فایل های کرک ، بازی رو با فایل stp-dh2.exe اجرا کنید

در ابتدای فایل NFO نوشته شده که تیم STEAMPUNKS مفتخره که اولین لایسنس ساز واقعی DENUVO رو منتشر کنه بدون اینکه در فایل های اجرایی EXE بازی تغییری داده بشه. لایسنس و کد استفاده DENUVO در صورت نیاز دوباره ساخته میشه ( در صورت تغییر سخت افزار شما و یا آپدیت های بازی) از قدرتی که در اختیار شما گذاشتیم لذت ببرید.
همچنین تیم STEAMPUNKS در انتهای فایل NFO خودش اشاره کرده: شما انتظار اینو نداشتید اما STEAMPUNKS دنبالتونه و میاد سراغتون.
بنظر میرسه باید منتظر انتشارهای بیشتری از این سبک کرک برای بازی های کرک نشده DENUVO باشیم. کرک STEAMPUNKS برای Dishonored 2 در حالی منتشر شده که محافظت این نسخه طبق گفته ی CPY بر روی DENUVO v3 هستش و بدلیل استفاده از VMProtect کرک شدن این نسخه ها به مراتب سخت تر از کرک کردن نسخه های جدید DENUVO v4 که BALDMAN کرک می کنه هستش و هنوز بازی های زیاد و مورد انتظاری بر روی این نسخه هستند که کرک نشدند و شاید باید امیدوار باشیم با این روش که DENUVO دور زده میشه ، بشه کرک های فیفا 17 و ... هم STEAMPUNKS منتشر کنه.

شما همیشه می تونید با مراجعه به صفحه "جدول کرک بازی ها" از انتشار آخرین نسخه کرک ها برای DENUVO بصورت لحظه ای از طریق سایت GM مطلع بشید. سعی ما اینه که حتی از CrackWatch هم زودتر و سریعتر این جدول رو بروزرسانی کنیم ;)