گزارش: Resident Evil 8 یک نسخه شماره‌دار یا Remake نیست

گزارش: Resident Evil 8 یک نسخه شماره‌دار یا Remake نیست

دنیای گیم
بعد از افتضاح به پا شده توسط Resident Evil 6 در عرصه بازی‌های ویدیویی و عملکرد ضعیف این نسخه، کمپانی Capcom استراتژی نوینی در زمینه عرضه بازی‌ها پیش گرفت و با انتشار عناوین مختلف از جمله نسخه‌های جدید سری Resident Evil موفق شد تبدیل به یکی از بهترین استودیوهای توسعه‌دهنده در اواخر نسل 8 بشه. ساخت RE7 به این تیم کمک کرد تا ایده‌های جدیدش رو در قالبی تازه و بهتر به بازار عرضه کنه. انتشار بازسازی بی‌نظیر RE2 Remake هم بُعدی تازه از ریسمتر کردن رو در بازی‌های ویدیویی معرفی کرد و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال 2019 شناخته شد. پیش‌بینی می‌شه RE3 Remake هم به این شکل پیش بره و نوار پیروزی کپکام در سری Resident Evil فعلا حفظ بشه. در این بین اما صحبت‌های زیادی از نسخه بعدی این مجموعه با نام احتمالی Resident Evil 8 منتشر شده، حرف‌های شخصی در توییتر به نام AestheticGamer باعث شده تا روند توسعه این بازی به نوعی عجیب به نظر برسه.


AestheticGamer پیش از این‌ها هم درمورد RE3 Remake صحبت‌های زیادی کرد که اکثرشون درست در اومدن. بنا به گفته این شخص RE8 از سال‌ها پیش در دست توسعه قرار داشته، کپکام از سال 2016 مشغول ساخت بازی بود تا زمانی که با توسعه RE7 و DLCهاش و البته RE2 Remake درگیر شد. با اینحال سازنده سعی کرده طی 6 الی 7 ماه این بازی رو ریبوت کنه تا با نسل جدید همخوانی داشته باشه. بعد از RE3 Remake دیگه خبری از بازسازی‌های این سری نیست و باید منتظر انتشار این اثر باشیم. همچنین کپکام قصد داره بعد از عرضه RE3 Remake سراغ ساخت ریمیک‌های جدید بره، گفته شده بعد از سری RE، بازسازی Dino Crisis در اولویت این کمپانی بزرگ قرار داره.

خب دوستان نظر شما درمورد سیاست‌های Capcom چیه؟ به نظرتون RE8 چه اثریه و در چه زمانی عرضه می‌شه؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-11-2 ( 8 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil