ModdingWay.ir
Cyberpunk 2077 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد

Cyberpunk 2077 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد

دنیای گیم
استودیوی CD Projekt RED طی یک گزارش مالی اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 به مراحل پایانی توسعه نزدیکه و بالاخره در تاریخ عرضه‌ای که براش تعیین شده، در دسترس قرار می‌گیره. CPDR با انتشار یک بیانیه گفت:


"CD Projekt RED هم‌اکنون درحال نهایی کردن روند ساخت گسترده‌ترین RPG تاریخ بازی‌های ویدیویی یعنی Cyberpunk 2077 هست. بازی یک دنیای بزرگ با تکنولوژی پیشرفت داره، جایی که گیمرها نقش V رو برعهده می‌گیرند. مزدوری که در شهر خطرناک Night City به انجام ماموریت‌های متفاوتی مشغول می‌شه. گیم‌پلی Cyberpunk 2077 از سیستم المان‌های Cyberpunk 2020، یک بازی Pen and Paper نقش‌آفرینی بهره می‌بره که توسط Mike Pondsmith ساخته شده."


قطعا تاخیر در انتشار Cyberpunk 2077 موج ناراحتی اکثر هواداران CDPR شد. اوضاع طی مدتی برای این استودیو بر وفق مراد نبود و از طرفی شیوع ویروس کرونا کار رو در پیشبرد روند ساخت بازی تداخل ایجاد کرد اما CDPR تمام این موانع رو با موفقیت پشت سر گذاشت تا یک بازی نقش‌آفرینی بی‌نظیر رو به گیمرها ارائه بده. عنوانی که سال‌ها ساختش طول کشید و با وعده‌های هیجان‌انگیز زیادی همراه بود. Cyberpunk 2077 در روز پنج‌شنبه 27 شهریور (17 سپتامبر) عرضه خواهد شد. 

دوستان نظرتون درمورد بازی Cyberpunk 2077 چیه؟ منتظر این بازی هستین؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.