Grand Theft Auto IV: Complete Edition به جای GTA IV برای Steam عرضه می‌شود

Grand Theft Auto IV: Complete Edition به جای GTA IV برای Steam عرضه می‌شود

دنیای گیم
ماه قبل کمپانی Rockstar طی اقدامی ناگهانی بازی Grand Theft Auto IV رو از فروشگاه Steam حذف کرد، خیلی‌ها فکر کردن که این به منظور فروش انحصاری بازی در Rockstar Games Launcher انجام شده اما یکی از دلایل اصلی این اقدام منسوخ شدن نرم‌افزار Games for Windows Live بود که بازی بدون اون کار نمی‌کرد. حالا بعد از مدتی کمپانی Rockstar اعلام کرد که نسخه کامل GTA IV رو با بروزرسانی‌های جدید به فروشگاه Steam برمی‌گردونه.


این اثر که با نام Grand Theft Auto IV: Complete Edition شناخته می‌شه، نسخه کامل GTA IV هست که درکنار بهینه‌سازی‌های نرم‌افزاری، عنوان Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City رو هم شامل می‌شه، نکته مهم در رابطه با این اثر حذف شدن بخش چندنفره‌ست که می‌تونه برای طرفداران ناراحت‌کننده باشه. GTA IV: Complete Edition به عنوان یک آپدیت برای خریداران GTA IV و GTA: EFLC ارسال می‌شه و ورژن بروز بازی رو در دسترس افراد قرار می‌ده، Rockstar در نظر داره تا این نسخه رو در تاریخ 29 اسفند (19 مارچ) برای فروشگاه‌های Steam و Rockstar Games Launcher عرضه کنه.

دوستان نظرتون درمورد تغییرات ایجاد شده در GTA IV چیه؟ درمورد این اثر چه نظری دارید؟ اگر مایل هستین حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-11-30 ( 7 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto