ModdingWay.ir
Ubisoft از تغییرات Hidden Blade در AC Valhalla می‌گوید

Ubisoft از تغییرات Hidden Blade در AC Valhalla می‌گوید

دنیای گیم
همگی می‌دونیم که Ubisoft با معرفی Assassin's Creed Valhalla می‌خواد تغییرات مهمی رو در این فرانچایز محبوب ایجاد کنه. یکی از این تغییرات به Hidden Blade مربوط می‌شه، یوبی‌سافت می‌خواد از این سلاح و نماد AC در Valhalla استفاده کنه، این درحالی بود که در دو نسخه قبلی شاهد این اسلحه پنهان نبودیم. قرار دادن Hidden Blade تصمیم مهمی بود که از جانب یوبی‌سافت گرفته شد، کمپانی فرانسوی مسائل زیادی رو تحت نظر قرار داد تا بتونه از این وسیله در بازی جدیدش بهره ببره. یوبی‌سافت در استفاده از Hidden Blade هم خلاقیت به خرج داده و تغییرات جالبی رو ایجاد کرده که در ادامه این خبر اون رو بررسی می‌کنیم. Eivor شخصیت اصلی AC Valhallaست و از این پس می‌تونه از Hidden Blade استفاده کنه، اگر تریلر بازی رو تماشا کرده باشین پس قطعا به یاد دارین که این تیغه در قسمت بالایی مچ Eivor قرار داشت. همین مسئله سوالات زیادی برای هواداران به ارمغان آورد و خب به نوعی یک حرکت عجیب بود اما برعکس آنچه فکر می‌کنیم این یک ایده کاملا حساب شده و درست هست.


این مسئله توسط کارگردان روایی AC Valhalla یعنی Darby McDevitt شفاف‌سازی شد. McDevitt در جواب به هواداران با یک پاسخ قاطعانه ظاهر شد. او گفت: "Hidden Blade چیزی هست که Eivor با قدرت بسیار زیادی حسش می‌کنه. زمانی که او اسلحه رو در دست داره، می‌خواد تا سایر مردم و اطرافیان اون رو ببینن و پنهان نباشه." درواقع McDevitt پنهان نبودن Hidden Blade رو به فرهنگ وایکینگ‌ها مربوط کرد، چرا که در اعتقادات این افراد کشتن یک شخص نه‌تنها گناه بزرگی نیست بلکه یک افتخار به شمار می‌ره. حال هرچقدر رتبه اون شخص بالاتر باشه ارزش این دستاورد بیشتر می‌شه. یوبی‌سافت باری دیگر با مجموعه AC گیمرها رو به دوره‌های تاریخی می‌بره و از اونجا که این کمپانی در طراحی و شکل‌دهی به بازه‌های زمانی مهارت داره، می‌خواد تا Valhalla واقع‌گرایانه‌ترین حس رو به مخاطبش منتقل کنه. AC Valhalla در تعطیلات سال 2020 عرضه می‌شه و انتظار می‌ره هواداران با یک بازی خوب روبرو بشن.

دوستان نظرتون درمورد این عنوان چیه؟ منتظر Assassin's Creed Valhalla هستین؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-10 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Assassins Creed

مقاله های مرتبط با Assassins Creed

دانلود های مرتبط با Assassins Creed

ویدیو های مرتبط با Assassins Creed

موسیقی های مرتبط با Assassins Creed

والپیپر های مرتبط با Assassins Creed