Ubisoft بعضی از المان‌های نسخه‌های قبلی AC را به AC Valhalla می‌آورد

Ubisoft بعضی از المان‌های نسخه‌های قبلی AC را به AC Valhalla می‌آورد

دنیای گیم
Assassin's Creed Valhalla جدیدترین دنباله معرفی شده از مجموعه Assassin's Creed هست که قراره به بازار عرضه بشه. کمپانی Ubisoft طی مدت‌ها شایعه‌پراکنی این عنوان رو معرفی کرد تا هواداران رو غافلگیر کنه. مطابق اطلاعاتی که پیش‌تر مطالعه کرده بودیم، AC Valhalla در عصر وایکینگ‌ها روایت می‌شه و قراره نگاه عمیقی به این دوره بندازه. هم‌اکنون اطلاعات و جزئیات زیادی از AC Valhalla منتشر شده و گیمرها احتمالا با یک بازی ماجرایی هیجان‌انگیز روبرو خواهند شد. تیم سازنده اکنون بعضی از ویژگی‌های دو بازی قبلی یعنی AC Origins و AC Odyssey رو به AC Valhalla اضافه کرده. برای مثال می‌تونیم به سیستم Romance عنوان Odyssey اشاره کنیم که با تصمیمات و دیالوگ‌های بازیکن شکل می‌گرفت. گفته شده محتوای پس از عرضه این اثر شبیه به Origins خواهد بود، شما دو بسته‌الحاقی Hidden Ones و The Order of Ancients که برای Origins ساخته شده بودن رو از دید یک وایکینگ تجربه می‌کنین و تیم سازنده قصد‌ داره DLCهایی شبیه به این دو رو در AC Valhalla پیاده‌سازی کنه.


اطلاعات جدید این بازی توسط یک یوتیوبر به نام JorRaptor انتشار پیدا کرده. او برای اخبار دقیقی که درمورد AC منتشر کرده شناخته می‌شه. اخیرا JorRaptor با کارگردان AC Valhalla یعنی Ashraf Ismail صحبت داشته و اطلاعات جالبی رو برای طرفداران این سری به دست آورده. براساس جزئیات تیم سازنده قصد داره قابلیت Social Stealth رو به بازی برگردونه، شما می‌تونین مثل سابق به جایی که چند نفر مشغول صحبت هستن نفوذ کنین تا از شناسایی شدنتون جلوگیری کنید. به گفته یوبی‌سافت این ویژگی بخشی از هویت اصلی این سری رو زنده می‌کنه. همچنین نقاب‌ها به بازی برمی‌گردن و گیمرها شاهد حضور ویژگی Cloak یا همان نامرئی شدن نیز خواهند بود که پیش‌تر در AC Syndicate دیده شد.


درکل این می‌تونه یک ایده خیلی خوب از جانب یوبی‌سافت باشه. این کمپانی سعی داره AC Valhalla رو از حالت نقش‌آفرینی مطلق دربیاره تا شبیه به دو بازی AC Origins و AC Odyssey نباشه و البته به ریشه‌های این فرانچایز نزدیک بشه. Assassin's Creed Valhalla در تاریخی نامعلوم در تعطیلات سال 2020 عرضه خواهد شد.

دوستان نظر شما درمورد AC Valhalla چیه؟ منتظر این بازی هستین؟ خوشحال می‌شیم دیدگاهتون رو ب ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-2-16 ( 4 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Assassins Creed

مقاله های مرتبط با Assassins Creed

دانلود های مرتبط با Assassins Creed

ویدیو های مرتبط با Assassins Creed

موسیقی های مرتبط با Assassins Creed

والپیپر های مرتبط با Assassins Creed