Ubisoft خواهان عرضه 5 بازی AAA تا سال 2021 است

Ubisoft خواهان عرضه 5 بازی AAA تا سال 2021 است

دنیای گیم
کمپانی Ubisoft اعلام کرد که طی ماه‌های فروردین 1399 تا اسفند 1399 خواهان توسعه و عرضه 5 بازی Triple-A یا AAA هست، تا اینجا ما درجریانیم که سه بازی پرهزینه این شرکت عناوین Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine و Gods & Monsters هستند که گفته شده همه‌شون طی ماه‌های مهر و آذر 1399 به بازار عرضه خواهند شد، این سه اثر توسط همین کمپانی با تاخیر مواجه و به تاریخی نامعلوم موکول شدند. درواقع وضعیت Ubisoft از زمان عرضه Ghost Recon: Breakpoint و Division 2 با بحران‌هایی روبرو شد که همین باعث به تعویق افتادن توسعه پروژه‌های متفاوت این کمپانی شد. براساس گفته‌های Jason Schreier خبرنگار معتبر Kotaku کمپانی Ubisoft قصد داره بعد از عرضه این سه بازی سراغ نسخه‌های جدید مجموعه Assassins Creed و Far Cry بره.


این یعنی نه‌تنها بازی Beyond Good and Evil 2 به این زودی عرضه نمی‌شه، بلکه تجربه نسخه‌ جدید Splinter Cell و IP جدید Skull and Bones رو هم باید به فراموشی بسپریم یا حداقل تا سال 2021 منتظرشون نباشیم. هنوز معلوم نیست که Ubisoft برای مراسم E3 2020 چه برنامه‌ای داره اما هرچی که هست، امیدواریم گیمرهای زیادی رو خوشحال کنه. با اینحال باید منتظر باشیم و ببینیم که 2 بازی آینده این شرکت چه عناوینی خواهند بود.

دوستان به نظرتون Ubisoft می‌تونه با بازی‌های جدید خودش، شرایط وخیمش رو بهبود ببخشه؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.