Warner Bros قصد معرفی Batman و Harry Potter را در E3 2020 داشته است!

Warner Bros قصد معرفی Batman و Harry Potter را در E3 2020 داشته است!

دنیای گیم
کمپانی Warner Bros مدت زیادی قصد معرفی نسخه جدید Batman رو داشت و سعی می‌کرد با اشارات مرموزی طرفدارانش رو از این امر آگاه کنه، این شرکت با انتشار تصاویری پازل مانند از نسخه جدیدی فرانچایز Batman حرف می‌زد، به نظر می‌رسه که Warner Bros قصد داشته تا این اشارات غیرمستقیم و مرموز رو در E3 2020 روشن کرده و عناوین جدیدی رو در این رویداد معرفی کنه. به گفته Jason Schreier خبرنگار وبسایت Kotaku شرکت Warner Bros در مراسم E3 2020 یک کنفرانس داشت و هدف این بود تا از عناوین متفاوتی رونمایی کنه. گفته شده که Warner Bros در این مراسم به دنبال معرفی Batman و Harry Potter بوده، بازی‌هایی که هم‌اکنون خیلی از طرفداران این کمپانی منتظر معرفی‌شون هستند، در این بین سخن از بازی جدید Rocksteady هم به میان اومده بود اما اطلاعات کاملی ازش در دسترس نیست.


با کنسل شدن E3 2020، حالا بسیاری از کمپانی‌ها و توسعه‌دهنده‌های بازی‌های ویدیویی برنامه‌شون رو به آینده موکول می‌کنن و باید دید که Warner bros یکی از اون شرکت‌ها هست یا خیر، گرچه گفته می‌شه که کمپانی‌های مختلف قصد دارن تا از طریق کنفرانس‌های ویدیویی بازی‌هاشون رو معرفی کنن، در این بین نام Ubisoft و Microsoft وجود داره و باید تا ماه خرداد صبر کنیم و ببینیم که کدوم تیم‌ها حاضرن تا در قالب یک ویدیو از برنامه‌شون رونمایی کنند.

خب دوستان نظرتون درمورد بازی‌های جدید Warner Bros چیه؟ به نظرتون این عناوین به صورت رسمی معرفی می‌شن؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-12-22 ( 6 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman