ModdingWay.ir
Wasteland 3 حداقل 10 پایان متفاوت خواهد داشت

Wasteland 3 حداقل 10 پایان متفاوت خواهد داشت

دنیای گیم
همچون سایر نسخه‌های مجموعه Wasteland دنباله جدید این مجموعه یعنی Wastelands 3 نیز در بخش داستانی دارای پایان‌های متفاوتی هست که براساس تصمیمات بازیکنان شکل می‌گیره. استودیوی inXile Entertainment توسعه‌دهنده این اثر پیش از این‌ها این مورد رو تایید کرده بود اما تعداد پایان‌های بخش داستانی رو مشخص نکرد، حالا در مصاحبه‌ای که مجله آنلاین PCGamesN با آقای Jeremy Kopman، طراح مراحل این اثر داشته، او گفت که Wasteland 3 حداقل 10 پایان داستانی متفاوت داره، او گفت که کلی انتخاب ریز و درشت در بازی وجود داره که باعث می‌شه پایان‌های متفاوتی در بازی رقم بخوره. Wasteland 3 مدت‌هاست که در حال ساخته و از زمان معرفی تا تامین بودجه اتفاقات زیادی برای این بازی افتاده، بازی کاراکترهایی با صداگزاری کامل داره و از سویی گفته شده که کلی مکالمه در بازی انجام می‌شه که میزان بعضی‌ از اون‌ها 500.000 کلمه‌ هست و این فقط یک وجه کوچک از این نقش‌آفرینی آخرالزمانی هست.


وقایع داستانی Wasteland 3 در مخروبه‌ها و زمین‌های نابود شده Colorado به وقوع می‌پیونده و داستان آخرین بازمانده از گروه Team November رو روایت می‌کنه. این یک بازی نقش‌آفرینی هست که شما باید در اون تیم خودتون رو به وجود بیارین و با تصمیم‌گیری‌های درست و عاقلانه داستان بازی رو پیش ببرید. سیستم مبارزات بازی به صورت نوبتی و با زاویه دید آیزومتریک انجام می‌شه و شما باید توانایی‌های خودتون رو در بازی ارتقا بدین تا بتونین در مبارزه با دشمن، سالم بمونید. Wasteland 3 توسط تیم inXile Entertainment ساخته می‌شه و قراره با همکاری کمپانی Deep Silver در روز سه‌شنبه، 30 اردیبهشت 1399 (19 می) برای PC و کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One عرضه بشه.

خب دوستان دیدگاهتون درمورد Wasteland 3 چیه؟ این اثر می‌تونه بهترین دنباله این سری باشه؟ نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.