دانلود Warhammer 40,000: Space Wolf - Deluxe Edition

Warhammer 40,000: Space Wolf - Deluxe Edition Cover سبک استراتژی ، استراتژی نوبتی ، اکشن ، سه بعدی
سازندگان Herocraft
منتشرکننده Herocraft
حجم 754.86 MB شما برای محاسبه زمان دانلود باید در سایت عضو شوید
انتشار 1396-6-30 | 2017-09-21 ( 1 سال پیش )
امتیاز GM
7.3
گرافیک (8.0)
صدا و موسیقی (7.0)
داستان (6.0)
گیم پلی (8.2)
به بازی ها چطوری امتیاز داده میشه
دانلود با لینک مستقیم راهنمای نصب بازی ها
OS: Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes: DirectX 11 compatible GPU is required to play the game! Attempts on launching the game on systems which do not meet minimum requirements will cause crashes! Integrated GPUs may cause significant FPS drops!
OS: Windows 7
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB 3D-Video card
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Additional Notes: DirectX 11 compatible GPU is required to play the game! Attempts on launching the game on systems which do not meet minimum requirements will cause crashes! Integrated GPUs may cause significant FPS drops!


Warhammer 40,000: Space Wolf - Deluxe Edition

با گذشت تقریباً سه سال از عرضه بازی Warhammer 40,000: Space Wolf برای سیستم عامل Android و IOS، استودیو سازنده تصمیم گرفت که این عنوان را از طریق استیم در دسترس پی‌سی گیمرها قرار دهد.Warhammer 40,000: Space Wolf یک بازی سه بعدی در سبک اکشن و استراتژی همراه با مبارزات نوبتی می‌باشد که توسط استودیو مستقل Herocraft ساخته و منتشر شده است.در این عنوان بازیکنان قادر هستند در حالت‌های مختلفی همچون کمپین تک‌نفره، حالت بقاء و PvP به انجام بازی بپردازند.بازی را شما در نقش فرمانده یک گروه فضایی به رهبری Valgard Twice Slain آغاز می‌کنید.داستان حول محور شرکت بزرگ Strike Cruiser می‌چرخد که بوسیله Chaos Space Marine در داخل تله‌ای بزرگ گیر افتاده و باعث فرود اجباری شما بر روی Kanak شده است؛ جهانی که به خاطر فوران آتش فشان به یک ویرانه تبدیل شده.البته این همه ماجرا نیست، در واقع جایی که شما در آن گیر افتاده‌اید، پر شده از ساکنین قبایل وحشی و بی‌رحمی که برای شکار شما لحظه شماری می‌کنند، اما شما باید زنده بمانید و دشمنانتان را یکی پس از دیگری نابود کنید.از ویژگی‌های برجسته بازی Warhammer 40,000: Space Wolf می‌توان به کمپین حماسی با داستان‌ شاخه‌ای ، مبارزه با خائنان متعصب و مرگبار Word Bearers ، مبارزات تاکتیکی و مسیرهای قابل انتخاب توسط شما اشاره کرد.

  

شما همین حالا می تونید نسخه کامل و فشرده شده ( Lossless Repack / ریپک ) این بازی رو بدون هیچ حذفیاتی ، به حجم تقریبی 754.86 مگابایت بجای نسخه 3.0 گیگابایتی اصلی و موجود در سایت های دیگه ، با لینک مستقیم و در یک پارت دانلود کنید و توجه داشته باشید که این تفاوت حجم، فقط و فقط به دلیل مراحل فشرده سازیه و تنها در مدت زمان نصب بازی تاثیر داره و بدون هیچ افت کیفیت یا حذفیاتی ، بازی نصب می شود و برای کرک هم نیاز به کار اضافه ای نیست.
 فشرده شده qoob بر اساس نسخه Warhammer.40,000.Space.Wolf.Deluxe.Edition - 3.0 GB
در این ریپک بسته‌الحاقی Exceptional Card Pack لحاظ گردیده و فعال شده است
زمان تقریبی نصب پس از دانلود بازی : 2 دقیقه
کرک شده بر اساس نسخه SKIDROW که شما برای اجرای بازی نیاز به انجام کاری ندارید و بصورت خودکار نصب می‌شود


English Version Only / Английский версия только / Alleen Engels Versie / Englisch Version Nur / Sólo Inglés Versión / النسخة الانجليزية فقط / 只有英语版本 / 英語版のみ

ایجاد کننده: MEHDI-ETZIO
1397-11-2 ( 1 ماه پیش )