دانلود We Happy Few

We Happy Few Cover سبک اکشن ، ماجرایی ، دنیای باز ، اول شخص ، ایندی ، سه بعدی
سازندگان Compulsion Games
منتشرکننده Gearbox Publishing
حجم 8.50 GB شما برای محاسبه زمان دانلود باید در سایت عضو شوید
انتشار 1397-5-19 | 2018-08-10 ( 4 سال پیش )
امتیاز GM
6.9
گرافیک (8.2)
صدا و موسیقی (6.0)
داستان (7.0)
گیم پلی (6.5)
به بازی ها چطوری امتیاز داده میشه
دانلود با لینک مستقیم راهنمای نصب بازی ها
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit, Windows 7 and above
Processor: Triple-core Intel or AMD, 2.0 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 460 GTX or AMD Radeon 5870 HD series or higher Mobile: NVIDIA GeForce GTX 580M or higher.
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64 bit, Windows 7 and above
Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 660 GTX or AMD Radeon 7870 HD series or higher
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space


We Happy Few v1.9.88874 - All DLCs
لینک دانلود بازی We Happy Few v1.8.86385 - 3 DLCs در تاریخ 5 آذر 1398 بروزرسانی و نسخه جدید "We Happy Few v1.9.88874 - All DLCs" جایگزین شد!
بازی We Happy Few عنوانی در سبک اکشن اول‌شخص، ماجرایی و بقاء با جهانی باز و بدون محدودیت می‌باشد که توسط Compulsion Games توسعه یافته و شرکت Gearbox Publishing آن را منتشر کرده است.وقایع داستانی بازی We Happy Few در سال 1960 و در شهر Wellington Wells اتفاق می‌افتد.در این برهه از زمان، آلمان پیروز جنگ جهانی دوم شده و کشور انگلیس شکست خورده است.هیچ چیز در شهر Wellington Wells طبیعی به نظر نمی‌رسد، دولت مردم را مجبور به استفاده از یکسری قرص‌های شادی بخش Joy کرده است تا حس لذت را به آن‌ها القاء کند.نکته عجیب‌تر اینجاست که مردم و نگهبانان شهر از یک ماسک خنده استفاده می‌کنند تا این گونه آن‌ها را شاد و خوشحال نشان دهد، البته در ظاهر اینطور به نظر می‌رسد چرا که یک راز مخفی پشت این ماسک‌ها وجود دارد و شما باید آن را کشف کنید! شخصیت اصلی بازی Arthur E. Hastings نام دارد و در جستجوی برادر گمشده‌اش است.البته این نام یکی از شخصیت‌های اصلی بازی است، چون در این بازی سه شخصیت متفاوت وجود دارد که هر کدام داستان مختص به خودش را دارد و شما با قرار گرفتن در نقش هر کدام باید گوشه‌ای از تاریخچه تاریک شهر Wellington Wells را کشف کنید.به عبارت دیگر، بازی را شما با سه شخصیت و سه داستان متفاوت پیش خواهید برد که هر کاراکتر نقاط ضعف و قوت خودش را دارد.در بازی سه Act اصلی وجود دارد که بخش نخست آن را شما با شخصیت Arthur E. Hastings آغاز می‌کنید.

 

شما همین حالا می تونید نسخه کامل و فشرده شده ( Lossless Repack / ریپک ) این بازی رو بدون هیچ حذفیاتی ، به حجم تقریبی 8.5 گیگابایت بجای نسخه 12.4 گیگابایتی اصلی و موجود در سایت های دیگه ، با لینک مستقیم و در دو پارت دانلود کنید و توجه داشته باشید که این تفاوت حجم، فقط و فقط به دلیل مراحل فشرده سازیه و تنها در مدت زمان نصب بازی تاثیر داره و بدون هیچ افت کیفیت یا حذفیاتی ، بازی نصب می شود و برای کرک هم نیاز به کار اضافه ای نیست.
 فشرده شده FitGirl بر اساس نسخه codex-we.happy.few.we.all.fall.down.iso - 13,326,942,208 bytes

همه 4 بسته‌الحاقی زیر در بازی لحاظ گردیده و فعال شده است:


We All Fall Down: این بسته‌الحاقی جدید بازیکن را به آخرین ماجراجویی خود در شهر Wellington Wells می‌برد.شما شادی خود را به دست آورده‌اید، اما حالا زمان آن رسیده که همه آن‌ها را در آخرین محتوای داستانی از بین ببرید! در We All Fall Down که آخرین بسته‌الحاقی We Happy Few می‌باشد، شما بازی را در نقش شخصیت جدیدی به نام ویکتوریا بینگ (Victoria Byng) آغاز می‌کنید.وی یک سلاح جدید (شلاق) در اختیار دارد که از طریق آن می‌تواند به دشمنان ضربه و آسیب بزند یا بوسیله آن به سرعت از مکانی به مکان دیگر جابه‌جا شود.همچنین بواسطه‌ی این DLC شما حرف آخر را درباره داستان شهر Wellington Wells خواهید شنید.

Jolly Brolly
They Came From Below

Lightbearer

زمان تقریبی نصب پس از دانلود بازی : 7 تا 15 دقیقه بر اساس قدرت پردازش و رم کامپیوتر شما
فضای موردنیاز برای نصب: 13 گیگابایت
کرک شده بر اساس نسخه CODEX که شما برای اجرای بازی نیاز به انجام کاری ندارید و بصورت خودکار نصب می‌شود


ایجاد کننده: 𝕸.𝕿𝖆𝖍𝖊𝖗𝖎
1398-9-5 ( 3 سال پیش )