تریلر بازی Zero-One ساخته جدید GamingMaster

سلام به همه کاربران عزیز سایت گیمینگ مستر

همونطور که قبلا به شما گفته بودیم ، حدود 2 سال هست که تیم GM مشغول ساخت اولین بازی ویدیویی خودش برای پلتفرم PC با عنوان Zero-One هستش و ما امروز بسیار هیجان زده هستیم تا بعد از گذشت 9 ماه و کار مداوم ، بالاخره از جدیدترین تریلر منتشر شده از این بازی برای شما رونمایی کنیم. 

قبل از هرچیز ، از شما تقاضا میکنیم که حتما پیج اینستاگرم و تلگرام بازی ما رو دنبال کنید، چون قراره آخرین خبر ها ، تصاویر بیشتر و ویدیوهای مربوط به بازی رو ، اول اونجا منتشر کنیم و به حمایت شما عزیزان در این زمینه نیاز داریم.

بازی Zero-One یک بازی ویدئویی برای پلتفرم PC هست که قراره از طریق شبکه ‌Steam بزودی منتشر بشه.
مدت زمان زیادی از معرفی این بازی در وبسایت گیمینگ‌مستر می‌گذره، اما هنوز کمپین تبلیغاتی رسمی بازی شروع نشده. این بازی یک عنوان معمایی و پازل‌محور با المان های کلاسیک هستش که از زاویه دید First Person دنبال می‌شه. داستانی به شدت جذاب برای این بازی پایه‌ریزی شده که مطمئنا نمونه کمی در محصولات مشابه داره.
بزودی اطلاعات زیادی از این محصول منتشر می‌شه، ولی تا اون موقع می‌تونید به سایت رسمی بازی با آدرس https://zero-one-game.com و یا جوین دادن در کانال تلگرام ما با آیدی https://t.me/zero_one_game و صفحه اینستاگرام ما با آیدی Zero_One_Game از ما حمایت کنید.