1 ماه پیش : هسته اصلی و سیستم جدید نظرات ، پروفایل ها ، امتیازدهی به کاربرها ، لایک ها و بسیاری از تغییرات اساسی سایت GM، با جزئیاتی که قبلا قولش رو داده بودیم، آماده شد... ولی قبل از در دسترس قرار گرفتن برای استفاده ی همه کاربران، نیاز به تست و بررسی های بیشتری هست. ما سعی می کنیم بمرور و با حوصله، بخش به بخش امکانات رو فعال کنیم تا هیچ مشکلی در مهاجرت از نسخه فعلی به نسخه جدید سایت پیش نیاد. کاربرهای فعال و خوبمون توجه داشته باشند که ممکنه از روز شنبه ی آینده ازشون بخوایم که بصورت داوطلبانه از نسخه beta ما استفاده کنند و قبل از انتشار نسخه نهایی نظرات و بازخوردهای خودشون رو به ما گزارش کنند.
1 ماه پیش : آپلود برخی از تغییرات فنی وب سایت از دیشب شروع شده و ممکنه در برخی از بخش ها مثل نظرات، پروفایل ، جدول رتبه بندی اعضا و فعال سازی ثبت نام با مشکلاتی جزئی روبرو بشید که جای نگرانی نیست و بزودی رفع میشه.
5 ماه پیش : جدول جدید کرک بازی های DENUVO بالاخره آپلود شد که امیدواریم مورد توجه دوستان قرار بگیره. سعی می کنیم آپدیت های جدید سایر بخش ها که مهمترینش بخش نظرات و پروفایل هاست رو هم بزودی آپلود کنیم.
5 ماه پیش : به دلیل انجام برخی از بروزرسانی ها، دسترسی به بخش ویدیوها از روز گذشته امکان پذیر نیست و یا با اختلال انجام میشه. بزودی مشکل برطرف میشه.
6 ماه پیش : امروز ممکنه در بخش نمایش نظرات یک سری اختلال پیش بیاد و برخی از کاربران در لحظاتی با مشکل مواجه بشن که با ریفرش کردن صفحه مشکل برطرف میشه. این اختلال بخاطر اینه که ما داریم این بخش رو ارتقاء میدیم، پس لطفا صبور باشید.
مشاهده موارد بیشتر