جدول کرک ها درخواست بازي حمايت از سايت GM پخش زنده OFF
صبح بخیرکاربر مهمان عزیز
امروز دوشنبه 05 اسفند 1398 معادل 1835 امین روز فعالیت GM
ساعت 07:08:48 در حال حاضر 31 نفر آنلاین هستند
آمار سایت:
امروز
2320 نفر
دانلود کل
3748331
کاربران
11479 نفر
29 روز پیش : ❗️ متاسفانه در حال حاضر به دلیل ارتقای فنی سرور و رفع مشکل کندی سرعت، دسترسی به فایل های دانلود و ویدیو مقدور نیست... ضمن عرض پوزش بابت وقفه بوجود آمده از شما تقاضا میکنیم ادامه دانلود خود را به چند ساعت دیگر موکول کنید...
1 ماه پیش : سلام به گیمینگ مسترهای عزیز "♥️" ... ما در این چند روز کاملاً در جریان مشکلات کاهش سرعت دانلود به خصوص از ساعت 1 بامداد تا 11 صبح هستیم و به طور جدی در حال پیگیری هستیم تا خیلی سریع این مشکل رو برای همیشه برطرف کنیم. ممنون که مثل همیشه همراهمون هستید.
2 ماه پیش : دوستان و همراهان عزیز سایت GM، به دلیل ایجاد یک‌سری تغییرات جدید و بهبود برنامه‌ریزی‌های سایت و صدالبته ارائه یک تجربه بهتر به شما، تیم گیمینگ‌مستر تصمیم به ایجاد تغییراتی در سایت گرفته. به همین دلیل لازم دونستیم که بگیم اگر طی این چند روز یا این هفته، مطالب سایت یا کانال تلگرام به صورت پی در پی بروزرسانی نشد، جای نگرانی وجود نداره چرا که ادمین‌های سایت مشغول انجام کارهایی هستن که به نفع آینده سایته و اون‌ها رو کمی مشغول می‌کنه. همین باعث میشه بروز بودن سایت به سرعت انجام نشه و در مواقعی کند باشه.
3 ماه پیش : ❗️❗️❗️ طبق خبر انتقال سرور GM به بستر داخلی که متعاقبا در وب سایت درج شده، متاسفانه بعد از 72 ساعت تلاش مداوم و پیگیری موارد مربوطه ، موفق به راه اندازی بخش های حیاتی سیستم، که مهمترین آن ، بخش نظرات و محاسبه امتیاز کاربران است، این موضوع در حالیه که از ظهر روز گذشته همزمان با عادی شدن تدریجی وضعیت بازدید از سایت، حملات DDOS طبق معمول به گیمینگ مستر شروع شد و متاسفانه فایروال سرور نتونست پچ ها و وصله های امنیتی اختصاصی GM که برای مقابله با این حملات نوشته شده رو پشتیبانی کنه و سایت برای 2 الی 3 ساعت از دسترس خارج شد که این قطعی نه بخاطر حمله ، بلکه در دقایق اولیه شروع آن ، از سمت شرکت سرویس میزبانی داخلی انجام شد. در حال حاضر با توجه به وصل شدن تدریجی اینترنت اکثر کاربرها ، تصمیم به بازگشت به سرور اصلی و در خارج کشور گرفتیم تا در فرصتی مناسب تر و تحقیقات بیشتر و مشورت با کارشناسان این حوزه ، سرورها رو به بستر داخلی منتقل کنیم. از اینرو فردا ساعت 9 صبح کلیه امکانات وب سایت طبق روال سابق به سایت باز خواهد گشت و ما صمیمانه بابت تاخیر در سرویس بخش های مورد نظر در روزهای اخیر از شما پوزش می طلبیم
3 ماه پیش : 🔴 از لحظاتی قبل ، ضمن ایجاد برخی از تغییرات ، دسترسی به وب سایت گیمینگ مستر از داخل ایران ، بعد از یک هفته قطعی سراسری اینترنت، امکان پذیر شده... در حال حاضر فقط سرویس ثبت نام بدلیل استفاده از سرویس recaptcha گوگل برای کاربران داخل ایران کار نمیکنه که در حال رفع این مشکل هستیم. لطفا به دوستان خودتون هم وصل شدن سایت رو اطلاع بدید.
مشاهده موارد بیشتر