آقای David Hayter مشکلی با ایفای نقش دوباره برای کاراکتر Snake ندارد

آقای David Hayter مشکلی با ایفای نقش دوباره برای کاراکتر Snake ندارد

دنیای گیم
سری Metal Gear یکی از شاهکارهای صنعت گیم، و پدر المان مخفی کاری در بازی‌های ویدیویی به حساب میاد.بازی‌ساز محبوب، هیدئو کوجیما خالق و کارگردان تمامی بازی‌های این فرانچایز به حساب میاد.بعد از عرضه اولین نسخه Metal Gear Solid توسط Konami، این سری وارد فاز جدیدی از موفقیت‌هاش شد.اما خداحافظی ناگهانی کوجیما از شرکت Konami و سری Metal Gear آسیبی جبران ناپذیر به این استودیو وارد کرد.کوجیما استودیو منحصر بفرد خودش رو تحت نام Kojima Productions تاسیس و بازی Death Stranding رو توسعه داد.خروج کوجیما نه تنها به سری Metal Gear ضربه زد، بلکه فرانچایز Silent Hill هم تحت تاثیر قرار داد.کوجیما قرار بود با همکاری گیلرمو دل تورو نسخه ریبوتی در فرانچایز Silent Hill تحت نام Silent Hills منتشر کنه.متاسفانه با خروج او از این شرکت، این برنامه هم به طور کامل لغو شد.


بعد از خروج کوجیما از کونامی، تنها یک نسخه از سری Metal Gear عرضه شد که Metal Gear Survive نام داشت.این بازی یک تجربه واقعا اسفناک در سری بود.این بازی از طرف وبسایت GM نمره 5 رو کسب کرد.شما می‌تونید برای اطلاع از دلایل این شکست نقد و بررسی موجود از این بازیو در سایت مطالعه کنید.آقای David Hayter، صداپیشه کاراکترهای Solid Snake و Bog Boss تا نسخه چهارم، به ایفای نقش دوباره در کالبد این دو شخصیت خیالی ابراز علاقه نشون داد.او در این خصوص گفت :
" اگه دوباره این اتفاق بیفته من کلاهم رو براشون از سرم بر میدارم. کاراکتر اسنیک بی‌نظیر است و من اونو به شدت دوست دارم. اگر تلاشی برای احیا سری باشد، من همیشه آماده بازگشت هستم... "
حقیقتا نسل هشت یکی از ضعیف‌ترین نسل‌های کونامی در صنعت گیم بود.عملا نه Silent Hill درست و حسابی دیدیم و نه Metal Gear درست و حسابی.تنها بازی که در این نسل Konami روش کاملا تمرکز کرد، سری PES بود! امیدواریم شاهد بازگشت دوباره فرانچایزهای محبوب این استودیو ژاپنی در نسل نهم باشیم...
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-2-15 ( 11 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Metal Gear

مقاله های مرتبط با Metal Gear

دانلود های مرتبط با Metal Gear

ویدیو های مرتبط با Metal Gear

موسیقی های مرتبط با Metal Gear

والپیپر های مرتبط با Metal Gear