آیا کارگردان هنری Silent Hill به دنباله این مجموعه اشاره دارد؟

آیا کارگردان هنری Silent Hill به دنباله این مجموعه اشاره دارد؟

دنیای گیم
تقریبا یک دهه از آخرین حضور سری Silent Hill میون بازی‌های ویدیویی می‌گذره، آخرین بار استودیوی Vatra Games بود که Silent Hill: Downpour رو به بازار عرضه کرد، اثری متوسط رو به بالا که در سال 2012 برای کنسول‌های نسل هفت منتشر شد. پیش از این‌ها هم کمپانی Konami با همکاری Hideo Kojima خواهان ساخت نسخه جدید این مجموعه بود که نهایتا کنسل شد، این بازی که تا الان با نام P.T یا Silent Hills: P.T شناخته میشه در دوران توسعه دمویی ازش انتشار پیدا کرده بود که تبدیل به یک اثر ترسناک و ماندگار شد.
 طی اقدامی مرموز و عجیب از کارگردان هنری سری Silent Hill آقای Masahiro Ito، ایشون در اکانت توییتر خود اعلام کردند که هم‌اکنون به عنوان یک عضو کلیدی درحال ساخت یک بازی هستند و امیدوارند تا روند توسعه بازی متوقف و به نوعی کنسل نشه. حال این توییت کمی ابهام‌زدایی می‌کنه، از اونجا که آقای Ito به عنوان کارگردان هنری مجموعه Silent Hill شناخته میشن، می‌تونیم بگیم که دنباله Silent Hill درحال ساخته، این تئوری وقتی تایید میشه که او در توییت خودش میگه امیدوارم بازی کنسل نشه و این اشاره به توقف توسعه بازی Silent Hills: P.T داره.


Masahiro Ito به عنوان یکی از اعضای مهم در توسعه چهار نسخه ابتدایی سری Silent Hill شناخته میشه، او به عنوان کارگردان هنری در نسخه دوم و سوم حضور داشت. سری Silent Hill تا اینجا 8 دنباله مستقیم داشته و کونامی نسخه‌های فرعی مختلفی رو میان این 8 نسخه منتشر کرده ولی خب کنسل شدن بازی Silent Hills: P.T باعث شد تا خیلی‌ها با شرکت کونامی و سیاست‌هاش مشکل مشکل پیدا کرده و به این ترتیب این شرکت محبوبیتش میون گیمرها رو از دست داد. با اینحال توییت آقای Ito می‌تونه بهمون این امید رو بده که ایشون به همراه سایر همکاران خود درحال ساخت دنباله Silent Hills هستند.

دوستان نظر شما درمورد توییت آقای Ito چیه؟ به نظرتون دنباله‌ای از مجموعه Silent Hills ساخته خواهد شد؟ اگر دیدگاهی در این مورد دارید اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.