اثری رضایت‌بخش و جذاب | نقدها و نمرات بازی The Outer Worlds (بروزرسانی)

اثری رضایت‌بخش و جذاب | نقدها و نمرات بازی The Outer Worlds (بروزرسانی)

دنیای گیم
بازی The Outer Worlds که یکی از عناوین موردانتظار در سبک جهان‌باز هست، 3 روز دیگر به بازار عرضه خواهد شد، این اثر که توسط استودیوی Obsidian Entertainment ساخته شده، عنوانی اکشن و جهان‌باز هست که شما را در نقش کاراکتری ماجراجو قرار می‌دهد، او باید خود را به سیاره‌ای به نام Halycon برساند، سازنده وعده داده بود که The Outer Worlds سناریویی با کاراکترهای فراوان و به یادماندنی خواهد داشت. به نظر می‌رسد وعده‌های سازنده تا اینجای کار عملی شده چرا که نمره منتقدینی که موفق به تجربه این بازی شدند، کاملا ثابت می‌کند که شاهد یک بازی جهان‌بازِ اکشن و به یادماندنی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نمرات این بازی را باهم بررسی کنیم.

The Outer Worlds در پلتفرم PC از بین 17 نقد نمره راضی‌کننده 82 را کسب کرده، مردم هم از بین 203 رای به این بازی نمره 8.0 را اعطا کردند که نشان‌دهنده عملکرد خوب بازی‌ست. اوضاع نسخه کنسولی اما خیلی بهتر از ورژن PCست، چرا که The Outer Worlds در پلتفرم Play Station 4 موفق شده نمره عالی 86 را کسب کند، از سویی نسخه Xbox One هم از چنین رویه‌ای پیروی کرده و نمره بازی از میانگینِ 18 نقد به عدد 85 رسیده. توجه داشته باشید که هنوز رای‌های طرفداران بازی برای نمره‌دهی صادر نشده و تا انتشار بازی 3 روز دیگر باقی‌ مانده و با اینحال باید منتظر نمره گیمرها هم باشیم، در صورت انتشار هر امتیاز تازه‌ای، این پست بروزرسانی خواهد شد.

بروزرسانی 4 آبان: علاوه بر بیشتر شدن نقدها، به یوزراسکورها و تعداد نقدهای بازی هم اضافه شده.

«مجموع نقدها و امتیازات بازی The Outer Worlds در پلتفرم PC»


Shacknews 90 «بازی The Outer Worlds سعی می‌کند بهترین اِلمان‌ها را به مخاطب خود ارائه کند. شاهد اثری هستیم که تجربه‌ش در هر شرایطی جذاب هست، یک RPG رده بالا که در هر حالت سعی می‌کند دلرُبا باشد. The Outer Worlds داستانی برای گفتن ندارد اما دنیایی دارد که پر هست از کاراکترهای به یاد ماندنی، سازنده ترتیبی در نظر گرفته تا شما خودتان داستان شخصیت خود را رقم بزنید.»

The Games Machine 90

Gamespot 90

Vandal 89

Multiplayer.it 89 «بازی The Outer Worlds یک RPG معمولی از جانبِ استودیوی Obsidian به شمار می‌رود، با اینحال این اثر تجربه‌ای عالی بوده و سعی می‌کند با طراحی مراحل و روایت خوبِ داستان، شما را غافلگیر کند.»

IGN 85 «با The Outer Worlds، استودیوی Obsidian موفق شده استانداردی تازه در بازی‌های RPG را تعریف کند، اثری شبیه به عناوین Bethesda و Bioware را شاهدیم و این بسیار تحسین‌برانگیز است.»

Gamestar 83

InsideGamer.nl 82

PC World 80

PC Games 80

MMORPG.com 80

US Gamer 80

PC Gamer 79

Jeuxvideo.com 75

GRYOnline.pl 70

PC GamesN 70

PC Invasion 70 «یک تجربه RPG خوب که از وجهه‌های زیادی خصوصا بخش شوتر شبیه به مجموعه Fallout است.»