احتمال دارد بازی بعدی NetherRealm ادامه Injustice یا Mortal Kombat نباشد

احتمال دارد بازی بعدی NetherRealm ادامه Injustice یا Mortal Kombat نباشد

دنیای گیم
مطمئنا خیلی‌هاتون نام استودیوی NetherRealm رو شنیدید. این تیم با سری مبارزه‌ای و فوق‌العاده Mortal Kombat شناخته می‌شه و از طرفی آثار Injustice رو نیز در کارنامه کاریش داره. درحالی که این دو مجموعه به هویت NetherRealm تبدیل شدن اما به نظر میاد که این استودیو خواهان ایجاد یک مجموعه و بازی تازه‌ هست. براساس گفته‌های Ed Boon خالق Mortal Kombat و کارگردان هنری تیم NetherRealm، ممکنه بازی بعدی استودیو خارج از مجموعه‌های کنونی‌ش باشه. این اتفاق در یک مصاحبه رخ داد، زمانی که Geoff Keighley درباره بسته گسترش‌دهنده Mortal Kombat 11 و زمان عرضه‌اش صحبت‌هایی کرد. در این موقع Ed Boon اعلام کرد که NetherRealm کارهای دیگری برای انجام دادن داره و ممکنه روی پروژه‌های جدید کار کنه.


NetherRealm تا اینجا با پشتیبانی از MK11 هوادارانش رو شگفت زده کرده. عرضه بسته گسترش‌دهنده Aftermath و اضافه کردن شخصیت‌ها و محتویات داستانی باعث شد تا این عنوان به یک محصول با ارزش خرید بالا تبدیل بشه. اگر هدف NetherRealm خلق یک بازی خارج از ابعاد MK و Injustice باشه، پس احتمالا شاهد یک بازی فایتینگ و پر از خشونت دیگر هستیم که می‌تونه ساعت‌ها مخاطبش رو سرگرم کنه. پشتیبانی از MK11 همچنان ادامه داره و تیم توسعه‌دهنده هم‌اکنون مشغول این عملیاته پس باید صبر کنیم و ببینیم NetherRealm در چه تاریخی از بازی بعدیش رونمایی می‌کنه.

دوستان نظر شما درمورد اثر بعدی استودیوی NetherRealm چیه؟ فکر می‌کنین این عنوان هم مبارزه‌ای باشه؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.