از Heisenberg تا Beneviento | با شخصیت‌های منفی Resident Evil Village آشنا شوید

از Heisenberg تا Beneviento | با شخصیت‌های منفی Resident Evil Village آشنا شوید

دنیای گیم
Resident Evil Village از زمان معرفی تا اینجا سرشار از هایپ بود و گیمرهای زیادی رو به خود جذب کرد. یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های این اثر سناریوی اون هست که تا اینجا بسیار جذاب و درگیرکننده به نظر می‌رسه. همانطور که می‌دونین، داستان نسخه هشتم دنباله‌ای بر Resident Evil 7 بوده و باری دیگر قصه شخصیت Ethan Winters رو روایت می‌کنه. ایتن در این اپیزود به جستجو برای یافتن دخترش می‌پردازه و در این راه به یک روستای مرموز می‌رسه. ایتن در این روستا وارد مکان‌های مختلفی خواهد شد که هر کدام از آن‌ها چیزی رو در خود پنهان کردن. همانطور که می‌دونین، Lady Dimitrescu، دختران خون‌خوارش و عمارت مرموزی که در اون حضور داره، تنها بخش کوچکی از بازی رو شامل می‌شن. افزون بر این شخصیت، Capcom طی این مدت به Mother Miranda نیز اشارات زیادی کرد؛ او که به نوعی الهه روستایی‌ها محسوب می‌شه، رهبر آنتاگونیست‌های بازی نیز به حساب میاد. روستا چهار ارباب یا Lord داره و همانطور که گفتیم، Lady Dimitrescu تنها بخشی از این زنجیره رو شامل می‌شه. ظاهرا هر یک از اربابان این روستا نشان‌دهنده نوع خاصی از ترس هستن که المان‌های مختلفی رو در خود جا داده. این ویژگی رو در اپیزود هفتم نیز شاهد بودیم اما ظاهرا این رویه در دنباله جدید RE کمی جدی‌تر به نظر می‌رسه. در این پست خبری می‌خوایم راجع به این شخصیت‌های منفی صحبت کرده و جزئیاتی که اخیرا ازشون منتشر شده رو مورد بررسی قرار بدیم.

Karl Heisenberg»


به نظر می‌رسه که شخصیت Heisenberg یک گرگینه‌ست. او فرمانده نوعی خاصی از این موجودات تحت نام lycan بوده که گیمرها در طول بازی به اندازه کافی باهاشون مبارزه خواهند کرد. افزون بر این، Heisenberg یک چکش خیلی بزرگ هم داره که ازش به عنوان سلاح استفاده می‌کنه؛ بنابراین می‌توان گفت که مبارزه با این شخصیت از سختی‌های خاصی نیز برخورداره. این کاراکتر در کارخانه‌ای نیمه مدرن و صنعت با نام Heisenberg's Factory سکونت داره. این بخش از روستا به شکل عجیبی با سایر مکان‌ها فرق داره چرا که اثری از برف و یخ در اون دیده نمی‌شه.

Salvatore Moreau»شخصیتی که تا به حال یک کلام هم ازش نشنیدیم. Moreau با الهام از قصه‌های Merman ساخته شده. علاوه بر این، می‌توان گفت که در شکل‌دهی به این شخصیت استفاده و الهام‌گیری از عناصر نوشته‌های HP. Lovecraft هم دیده می‌شه. به گفته‌ی کپکام، آن‌ها سعی کردن تا از Moreau زننده‌ترین شخصیت ممکن رو به وجود بیارند! این شخصیت در یکی از آب‌انبارهای روستا سکونت داشته و قطعا مبارزه باهاش حس و حال خودش رو داراست.Donna Beneviento»
یک شخصیت منفی ناآشنای‌ دیگه. با اینکه نام‌های Moreau و Beneviento پیش از این در نقشه لیک شده بازی دیده می‌شد اما هیچکس فکرش رو نمی‌کرد که هر یک از این مکان‌ها به یک شخصیت منفی تعلق داشته باشه. کاراکتر Beneviento به وضوح از آنتاگونیست فیلم‌های ترسناکی مانند Saw الهام گرفته شده. او صورتش رو همیشه می‌پوشونه و ظاهرا عروسک کوچکش Angie نیز یک موجوده که به Beneviento در انجام اهداف شومش کمک می‌کنه. این کاراکتر نیز در یکی بخشی از نقشه روستا یک خانه و عمارت داره و ظاهرا گیمر برای پشت سر گذاشتن این بخش باید با چیزهای ترسناکی روبرو بشه.بی‌شک تعدد و تنوع شخصیت‌های منفی در RE Village نوید یک بازی پر زد و خورد، طولانی و متنوع رو می‌ده. تصور کنین برای ورود به قلمروی هر یک از این کاراکترها باید یک معما رو حل کنین، با نوع خاصی از دشمن‌ها مبارزه کرده و در ادامه این شخصیت‌ها رو به عنوان باس فایت از بین ببرید. علاوه بر اون، ممکنه شما با پیش‌زمینه داستانی این آنتاگونیست‌ها هم آشنا بشین. در غیر این صورت، این احتمال نیز وجود داره که در آینده DLCهایی در خصوص این شخصیت‌های منفی به بازی بیاد. حتی تصورش هم لذت‌بخشه! این نشان می‌ده که کپکام خارج از هر موضوعی، روی عنصر ترس این بازی به شکل ویژه‌ای کار کرده. با بهره‌گیری از المان‌های Horror در RE7، بازی RE Village نویدبخش یک محصول ترسناک به مراتب بهتر و جذاب‌تر هست. این عنوان در روز جمعه 17 ارديبهشت (7 می) به بازار راه پیدا می‌کنه.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1400-2-4 ( 12 روز پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil