استودیوی Platinum Games خواهان معرفی عناوین بیشتری در سال 2020 است

استودیوی Platinum Games خواهان معرفی عناوین بیشتری در سال 2020 است

دنیای گیم
طی مصاحبه‌ای که توسط وبسایت ژاپنی Inside-Games با رییس شرکت Platinum Games یعنی Kenichi Sato و یکی از سران این استودیو آقای Atsushi Inaba انجام شد، این دو اعلام کردند که برای سال جدید عناوین کوچک و بزرگ زیادی در دست توسعه دارند که به مرور معرفی خواهند شد. بنا به گفته Atsushi Inaba استودیوی Platinum Games می‌خواد بازی‌های متفاوت و جدیدی معرفی کنه و از الان باید از توسعه یافتن این عناوین مطمئن باشیم. 2020 به خاطر شروع مسابقات المپیک در توکیو، سال مهمی برای ژاپنی‌ها به شمار میره، Platinum Games هم می‌‌تونه با معرفی بازی‌ها و حتی تبلیغ کردنشون فروش بازی‌ها رو برای خودش تضمین کنه. 


استودیوی Platinum Games با ساخته‌هایی همچون Bayonetta، Nier: Automata، Metal Gear Rising: Revengeance، Vanquish و بازی کنسل شده Scalebound شناخته می‌شه. مطمئنا سال 2020 برای طرفداران این استودیو بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود چرا که از الآن معرفی نسخه سوم مجموعه Bayonetta اولویت این استودیو هست. از طرفی خیلی‌ها دوست دارند تا دنباله بازی‌هایی نظیر Vanquish و Nier رو ببینند، حتی خیلی رویایی می‌شه که این استودیو بازی جاه‌طلبانه Scalebound رو دوباره احیا و معرفی کنه. Platinum Games هم‌اکنون با توسعه بازی Babylon's Fall سرگرمه، اثری که توسط شرکت Square Enix برای دو پلتفرم PlayStation 4 و PC در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد.

دوستان نظر شما درمورد استودیوی Platinum Games چیه؟ به نظرتون این تیم در سال 2020 چند بازی رو معرفی و به بازار عرضه می‌کنه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.