استودیو Respawn بر روی Titanfall 3 کار نمی‌کند

استودیو Respawn بر روی Titanfall 3 کار نمی‌کند

دنیای گیم
Drew McCoy، تهیه کننده ارشد Respawn تأیید کرد که این استودیو بر روی بازی Titanfall 3 کار نمی‌کند.درحالی‌که برخی شایعات مبنی بر ساخت نسخه بعدی Titanfall وجود دارد، McCoy شایعات را تکذیب کرد و گفت، Apex Legends و نسخه جدید Star Wars چیزی است که Respawn طی ماه‌های گذشته بر روی آن کار می‌کرده است.

همانطور که McCoy به Eurogamer گفت: « عده‌ای از کاربران هستند که فکر می‌کنند بازی‌های بتل رویال محور زیادی وجود دارد و یا رو به افول است.از سوی دیگر، عده‌ای بر این باور هستند ما بر روی بازی Titanfall 3 کار می‌کنیم که این طور نیست.پس از اینکه ما توسط EA خریداری شدیم، ما یک بازی رایگان اساساً با ویژگی لوت‌باکس ساختیم و این ارتباطی با Titanfall 3 ندارد.این یک دستورالعمل عالی برای بازاریابی است، بازی را عرضه کنید و بگذارید طرفداران آن را بازی کنند. »

بنابراین، دیگر نباید انتظار ساخت بازی Titanfall 3 را داشته باشید چون در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت نسخه سوم وجود ندارد.باید صبر کرد و دید در آینده Respawn و EA بازی جدیدی از فرانچایز Titanfall می‌سازند یا نه.دوستان نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ خوشحال می‌شویم نظرات ارزشمند خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.