استودیو Valve از پایان Half-Life: Alyx و آینده این فرانچایز می‌گوید

استودیو Valve از پایان Half-Life: Alyx و آینده این فرانچایز می‌گوید

دنیای گیم
هشدار : اگه بازی Half-Life Alyx رو تجربه نکردید یا قصد تموم کردنش رو دارید از خوندن ادامه خبر دست بکشید. محتوای خبر شامل اسپویل پایان بندی بازی می‌شه.

سری Half-Life بعد از گذشت چیزی حدود دو دهه با بازی Half-Life Alyx به صنعت گیم برگشت و موفقیتی درخور نامش به دست آورد.پایان این بازی به قدری مرموز و تفکر برانگیز بود که کارگردان و سازندگان بازی رو به توضیح در خصوص این پایان وا داشت.آقای Sean Vanaman از استودیو Valve، نحوه ساخت پایان بازی Half-Life Alyx رو این‌چنین توصیف کرد :
" ما باید پایانی خلق می‌کردیم که ثابت کنیم پایان نسخه‌های قبلی بی هدف و بیهوده نبوده. "
بازی Half-Life Alyx پایان به شدت حیرت انگیزی داره.بازی دقیقا در نقطه‌ای تموم می‌شه که اپیزود دوم Half-Life 2 تموم شد.آیا این دو بازی در یک خط زمانی دنبال می‌شن؟ آیا نسخه سوم Half-Life در راهه؟ آیا نسخه بعدی Half-Life بازهم به صورت VR عرضه می‌شه؟ آیا نسخه بعدی Half-Life بازهم شک شوتر اول شخص خواهد بود؟ این تمام سوالاتیه که سازندگان سعی کردن بهشون جواب بدن.با توجه به گفته نویسنده بازی، داستان دقیقا به شکلی تموم شد که سازندگان در ادامه مجبور بشن نسخه جدیدی از این اثر خلق کنند.آقای Jay Pinkerton در این خصوص این‌چنین گفت :
" ما فقط توپی رو در اتاق رها کردیم و همه اونو هیجان انگیز توصیف کردن! ما نمیتونیم از شنیدن و گفتن راجب این توپ دست برداریم! "
چیزی که مشخصه اینه که سازندگان Half-Life Alyx برنامه‌های ویژه‌ای برای این سری در نسل بعد در نظر گرفتن.با این وجود، فعلا از جو حاکی بر شایعات منتشر شده در خصوص نسخه بعدی ابراز علاقه کردن.نظر شما چیه؟