استودیو Warner Bros ما را از اطلاعات بیشتر در خصوص بازی بعدی بتمن محروم می‌کند!

استودیو Warner Bros ما را از اطلاعات بیشتر در خصوص بازی بعدی بتمن محروم می‌کند!

دنیای گیم
یک ماه قبل بود که شرکت بازی‌سازی Warner Bros Montreal با انتشار تیزر و عکس‌های مرموز مارو به معرفی نسخه جدید Batman امیدوار کرده بود.ظاهرا قرار بود هر روز یک لوگو از فرقه‌های سری Batman منتشر بشه و در نهایت با پر شدن پازل‌ها از نسخه جدید این بازی رونمایی صورت بگیره.اما بعد از همون عکس دوم یا سوم تا امروز اکانت توئیتر این شرکت در سکوت خبری فرو رفت.احتمالا دلیل این امر شیوع ویروس کرونا بود که کل برنامه ریزی‌های این شرکت رو به هم ریخت.حالا WB Games بعد از یک ماه توئیتی منتشر کرده که بجای امیدوار کردن، مارو نسبت به معرفی نسخه بعدی Batman ناامید می‌کنه :
" از هیجان شما برای پروژه بعدی خودمون استقبال می‌کنیم. در حال حاضر فعالیت‌های مجازی ما به این مربوط می‌شه که ما کی هستیم و چرا بازی‌سازی رو دوست داریم؟ پس اماده باشید! "
این توئیت چیزی نبود که هوادارا انتظارش رو داشتن.هیچ اشاره مربوط به معرفی بازی جدید توسط این استودیو دیده نمیشه.از سال 2018 تا الان، شایعاتی درخصوص ساخت بازی مبنی بر محفل جغدها شنیده می‌شه که هیچوقت به رسمیت کامل نرسیدن.Rocksteady هم که علاوه بر بتمن، ظاهرا کلا از صنعت گیم خداحافظی کرده که بعد از 5 سال هیچ اطلاعاتی از پروژه بعدی خودش نمایش نمیده! بیاید امیدوار باشیم که حداقل WB Games برای دو سه ماه بعد ساکت نمونه...


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-2-25 ( 11 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman