اطلاعات جدیدی از RE3: Remake منتشر شد | فاقد پایان‌های مختلف

اطلاعات جدیدی از RE3: Remake منتشر شد | فاقد پایان‌های مختلف

دنیای گیم
از زمان معرفی بازی Resident Evil 3: Remake جَوی که در رابطه با بازی به وجود اومده بسیار هیجان‌انگیزه، هواداران این سری که با معرفی بازی سوپرایز شده بودن اکنون منتظرن تا این عنوان به بازار عرضه بشه و موفق به تجربه‌اش بشند. پیرو این همه انتظار کمپانی Capcom هم به خوبی طرفداران این سری رو درک کرده و بعد از مدتی کوتاه چیزهای تازه‌ای از بازی خودش منتشر می‌کنه، پیش از این مشخص شد که مراحل ساخت RE3: Remake رو به پایانه و بازی به زودی گلد می‌شه، اما حالا جزئیاتی هیجان‌انگیز از بازی منتشر شده که در ادامه این پست خبری قراره اون‌ها رو با یکدیگر بررسی کنیم، پس اگه موافق باشید به ادامه این خبر بریم.


آقای Peter J. Fabiano به تازگی در مصاحبه با مجله PlayStation Magazine UK اطلاعات تازه‌ای از بازی RE3: Remake منتشر کردند، به گفته آقای Fabiano شهر Raccoon City به اندازه یک بازی جهان‌باز قابل اکتشاف نیست اما چیزهای زیادی در محیط اطراف برای بررسی وجود داره. به نظر میاد که کاراکتر Nemesis با یک مصنوعی بهینه توسعه داده شده که حتی بهتر از هوش مصنوعی Mr. X در Resident Evil 2: Remake عمل می‌کنه، جالب اینجاست که بدونید نمونه واقعی نمسیس هم توسط تیم سازنده ساخته شده تا با استفاده از تکنولوژی Photogrammetry بازسازی بشه و در نتیجه در موتور گرافیکی RE Engine واقعی‌تر به نظر بیاد. صداگزاری در بازی یکی از عناصر مهم به شماری میره و به دقت انجام شده تا بازیکنان با شناسایی صداها بتونن خطرهایی که اطرافشون وجود داره رو شناسایی کنند. کاراکتر Jill Valentine به خیابان‌ها مغازه‌ها، ایستگاه‌ها و حتی دفاتر مطبوعاتی Raccoon City خواهد رفت و مراحل بازی در این مناطق روایت می‌شه.
 حالت قابل بازی Mercenaries Mode برخلاف دنباله‌های قبلی، در این نسخه وجود نداره. کرم‌های جهش‌یافته مجموعه در این نسخه حضور دارند. برخلاف نسخه اصلی، مکانیزم تصمیم‌گیری سریع در این بازسازی لحاظ نشده، این حالت عواقب زیادی داشت که در بعضی جاها برای بازیکنان خطرساز بود. کاراکتر Carols که یکی از همراهان اصلی جیل در مبارزه با نمسیس هست، قابل بازی هست و به نظر میاد که کپکام قصد داره روایتی مثل بازسازی نسخه دوم خلق کنه، همچنین لازم به ذکره که این بازی فاقد پایان‌های مختلف هست، درنتیجه نیازی نیست که با چند کاراکتر به تجربه بازی بپردازید.


به نظر میاد که کپکام خواهان ساخت عنوانی هست که بیشتر خطی باشه، چیزی که اینجا واضحه اینه که بازی روندی سریع‌تر رو پیش گرفته تا به این ترتیب بتونه به سوالات ایجاد شده از نسخه قبلی هم پاسخ بده، کپکام قراره اثری با اکشن بیشتر بسازه. فعلا تا تجربه بازی زمان زیادی باقی مونده اما مطمئنا محصول نهایی می‌تونه عنوانی موفق باشه، RE3: Remake در روز جمعه 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) انتشار پیدا می‌کنه.

دوستان درمورد Resident Evil 3: Remake چه نظری دارید؟ چقدر منتظر این بازی هستید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-20 ( 18 روز پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil