اطلاعیه بخش دانلود | شروعی دوباره

اطلاعیه بخش دانلود | شروعی دوباره

GamingMaster
گیمینگ مسترهای عزیز ، وقت بخیر

من ⭐️ Unicorn⭐️ از ادمین های جدید سایت GM هستم و از اینکه فرصت اینو پیدا کردم تا بتونم برای اولین بار بصورت مستقیم با کاربران دوست داشتنی ای که داره ارتباط برقرار کنم بسیار خوشحالم. 

 حدود چند ماه از آشنایی من با گیمینگ مستر می گذره. در طول یک ماه گذشته بعد از عضویت و ایجاد پروفایل، سعی کردم بخش دانلودها رو زیر نظر بگیرم تا ضمن آشنایی با سلایق و درخواست های شما بتونم از این به بعد ، در حد امکان و روال اصلی متداول در سایت این بخشو بروزرسانی کنم. چون شاید متوجه شده باشید که این سایت دوست داشتنی و پرطرفدار مدتیه که بدلیل نبودن ادمین و برنامه نویس اصلی دچار ضعف هایی در این بخش شده که همه ما در تیم GM منتظریم که هرچی سریعتر ادمین سلامتی خودش رو بدست بیاره و به جمع ما برگرده و فعالیت سابق و مورد علاقه کاربران رو ادامه بده ولی تا اون زمان من بصورت داوطلبانه و تصمیم ایشون، قصد دارم که بصورت موقت در خدمت شما باشم و امیدوارم لایق این جایگاه برای طرفداران این سایت باشم و بتونم با توجه به درخواست ها و بازی های مورد علاقه شما عمل کنم.

در طول این یک ماه برخی از کارها در بخش دانلودها و سرورها در حال انجام بوده که خلاصه اونو خدمت شما عرض می کنم:

1) با توجه به نوسان های ناگهانی نرخ ارز ، نگهداری بازی ها در سرورهای خارج از کشور دیگه منطقی بنظر نمیرسید. ما تصمیم گرفتیم کلیه ترافیک و بازی های قرار گرفته شده در سایت رو به سرورهای داخلی و شرکت شاتل منتقل کنیم که در طول چند ماه گذشته و نظرسنجی هایی که انجام شده بود بهترین سرور از نظر سرعت و پایداری و نداشتن محدودیت نزد کاربران و تست ها و آمارهای انجام شده بود. اما خاطر اینکه تعداد بازی های سایت و لینک هایی که قرار گرفته زیاد هستن باید چند روزی کاربران صبور باشند تا تمامی لینک ها به سرورهای جدید بروزرسانی بشه و دانلود خودشون رو به راحتی ادامه بدن.

2) بازیابی لینک بسیاری از بازی هایی که طبق اطلاع رسانی های قبلی حذف و پاک شده بود که طی چند روز آینده همشون فعال میشن

3) تغییر سرور ویدیو و موسیقی ها و افزایش پهنای باند برای استریم بهتر و روان تر که بدلیل ترافیک و افزایش تعداد کاربران سایت و حملات DDOS از دسترس خارج شده بود.

4) آپلود بازی های جدیدی که در طول یک ماه گذشته در سایت قرار نگرفته. که سعی می کنم این بازی هارو بصورت روزانه و متداول فعال کنم.

در انتها از شما می خوام که با ارسال نظرات خودتون منو بیشتر راهنمایی کنید تا بتونم بخش دانلود ها رو همونطور که دوست دارید اداره کنم.