امتیازات Sherlock Holmes: The Devil's Daughter منتشر شد

امتیازات Sherlock Holmes: The Devil's Daughter منتشر شد

دنیای گیم
مطمئنم اکثر شما هم مثل خود من برای انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter لحظه شماری می کنید.اما خبر خوب اینکه این انتظار دیگه تموم شده و نسخه جدید شرلوک هولمزاز امروز دسترس بازیکنان قرار میگیره.از سوی دیگه منتقدین سرسخت این روزهای صنعت گیم هم امتیازات خودشون رو پس از تجربه این بازی منتشر کردن، اونم چه امتیازاتی!

میانگین امتیازات منتشر شده بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter تا به این لحظه

68/100

با توجه به نمرات منتشر شده باید گفت بازی شرلوک هولمز: دختر شیطان تا به این لحظه نتونسته نیازهای اکثر منتقدین رو برآورده کنه یا به عبارت دیگه این بازی مورد انتظار نتونسته در سطح انتظارات منتقدین ظاهر بشه البته تنها منتقدین! چون از سوی دیگه این بازی در بخش امتیازات کاربران در مقایسه به امتیازات منتقدین نسبتا خوب عمل کرده و میانگین نمره 7.5/10 رو دریافت کرده.

سایت گیم اسپات با دادن نمره متوسط 60  از مشکلات بی شمار فنی این بازی یاد کرده اما محتوای اصلی خود بازی رو عالی دونسته و اون روی یک بازی کارآگاهی رویایی خطاب کرده! اما واقعا جای سواله که اگه یه بازی بر فر ض مثال دارای مشکلات فنی خیلی خیلی زیادی هم که باشه و  تنها اون رو مشکل اصلی بازی دونسته و در ادامه به داستانی جذاب و عالی در سبک کارآگاهی و سخاوتمندانه اون اشاره کنه، دادن نمره متوسط 60 نمره منطقی و عقلانی هست! من چیزی نمیگم و قضاوت رو به خود شما عزیزان واگذار میکنم.

لیست نمرات در حال بروز رسانی هست و به محض انتشار امتیاز جدیدی به لیست نمرات اضافه میشه.بازی Sherlock Holmes: The Devil's Daughter در حال حاضر برای رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس می باشد.

لیست کامل نمرات منتشر شده

JeuxActu - 75
GameStar - 69
GameSpot - 60