اندر احوالات گیمینگ مستر

اندر احوالات گیمینگ مستر

GamingMaster
یک ، دو ، سه آزمایش می کنیم.... صدا میاد ؟ ...
- "بله" میاد...

شاید این سوال خیلی از گیمینگ مسترها در روزهای اخیر باشه که باعث شده ادمین تصمیم بگیره دوباره به شما توضیحاتی رو بده...
 ضمن اینکه احتمالا این توضیحات فقط مورد پسندِ طرفداران سایت و افرادِ با حوصله و کنجکاوه که دوست دارند بیشتر در مورد سایت GM بدونند و صد البته در کنار این افراد ، اشخاص دیگه ای هم هستند که همیشه روی ما زوم هستن و ما هنوز نمی دونیم چرا این افراد انقدر از ما بدشون میاد ؟!

خب!... در اینکه خیلی از نقص ها در نحوه خدمات دهی سایت وجود داره شکی نیست و ما همیشه سعی کردیم اونارو در حد توان با مشورت گرفتن و اعمال نظرات شما برطرف کنیم. اما اخیرا ما نظرات منفی و دلسرد کننده ای رو مشاهده می کنیم که لازمه شما در موردش بیشتر بدونید. سعی می کنیم در ادامه مهمترین سوالات و گلایه های ارسال شده رو به ترتیب اولویت پاسخ بدیم.

1) چرا سرورهای سایت شب ها قطع میشه یا سرعتش کنده ... تازه یه سری میگن روزها هم قطع میشه !!! داستان چیه ؟ 
مفصل تر این قضیه قبلا در اینجا هم گفته شده. اما خوشبختانه با توجه به استقبال شما عزیزان، بعد از مدت ها در هفته های اخیر ترافیک دانلود بی سابقه بر روی سرورهای ما در زمان های ترافیک رایگان شبانه ( 2 تا 7 صبح ) در ساعت هایی بسیار بیشتر از ظرفیت پیش بینی شده میشه که از طرفی جای خوشحالی و از طرفی هم جای ناراحتی داره... خوشحالی از این بابت که تعداد دانلودهای انجام شده، نشونه اعتماد شما به گیمینگ مستره و ما واقعا از اینکه افراد زیادی از سرورهای ما دانلود می کنند خوشحال هستیم ولی ناراحتی از این بابت هستش که 70% ترافیک دانلود از طریق لینک های غیر مستقیم به سایت ما انجام میشه و سایت های زیادی لینک های دانلود از سرورهای گیمینگ مستر رو در بخش پارت های خودشون می ذارند و ما عملا شمارنده تعداد دانلود از سایت این افراد رو نداریم. بعضی از این سایت ها لینک منبع و اسم GamingMaster.ir رو بجز بخش پسورد هم قرار دادند که ازشون کمال تشکر رو داریم و به این دوستان پیشنهاد می کنیم بجای قراردادن لینک مستقیم ، لینک صفحه دانلود فایل و پارت ها رو قرار بدند. ما برای ارتقای سرورهایی که پاسخگوی این حجم از ترافیک باشه باید هزینه بیشتری کنیم و فقط زمانی می تونیم اینکارو انجام بدیم که بازدید از وب سایت و دیده شدن تبلیغات و کلیک بر روی اونا بیشتر بشه. البته از اونجاییکه ما شما رو خیلی دوست داریم و نمی خوایم این وضعیت ادامه داشته باشه ، توافق ها و صحبت هایی رو با یکی از بهترین شرکت های هاستینگ در این زمینه کردیم تا بتونیم با محیا کردن سرورهای جدید این مشکل رو هم برای شما عزیزان رفع کنیم و فقط کافیه شما کمی صبور باشید تا ما بتونیم تمام اطلاعات سرورهای خودمون رو به دیتاسنتر جدید منتقل کنیم.

2) چرا دیگه مثل سابق نیستید و دانلود جدید نمی ذارید ؟ نکنه خسته شدین ؟ بازی های درخواستی چی شد ؟ :|
به جواب سوال یک بر می گردیم. تا زمانی که ظرفیت سرورها افزایش پیدا نکنه و ما مطمئن باشیم که پاسخگوی ترافیک دانلود اون هستیم، فقط دانلود های مهم گذاشته شده تا وضعیت سرعت در ساعت های شلوغی از اینی که هست بدتر نشه. ما واقعا به فکر شما هستیم و دلمون نمی خواد تند تند بازی هایی بذاریم که شما نتونید دانلودش کنید و یا سرعت دانلودش کند باشه. GM از روی علاقه اداره میشه و هدفش رقابت با سایت های دیگه برای بدست آوردن کلیک الکی نیست و اصلا ناراحت نمیشیم اگر چند روزی شما دانلود خودتون رو از سایت های دیگه انجام بدید ( قابل توجه دوستانی که تمجید از سایت های دیگه رو برای ما ارسال و یادآوری می کنند ) تا ما بتونیم مشکل رو بصورت دائمی برطرف کنیم و با قدرت به کار خودمون ادامه بدیم... دوستانی هستند که می دونند برای ما قرار دادن بازی ها کار سختی نیست که بخوایم تنبلی کنیم و ما رکورد قرار دادن بیش از 20 بازی در یک روز هم داشتیم ;)

3) چرا جواب نظرات رو مثل سابق نمیدید ؟
همونطور که می دونید ، پاسخ به نظرات و سوالات هر مطلب رو ، ایجاد کننده ی اون میده. متاسفانه در طول روزهای اخیر ما سرمون خیلی خیلی شلوغ بوده و فرصت انجام اینکارو با توجه به افزایش تعداد نظرات مثل سابق پیدا نکردیم. با آماده شدن سرورهای جدید و آپلود ادامه آپدیت های سایت ما حتما به روال سابق بر میگردیم.

تابستون کوتاهه ... ! ما اینو می دونیم.... ولی متاسفانه هنوز نتونستیم از برنامه های جدیدی که برای شما در نظر گرفته بودیم رونمایی کنیم ولی هنوزم اعتقاد داریم کیفیت بهتر از سرعته و مطمئنیم تا چند روز آینده شما هم نظر ما رو خواهید داشت! منتظر بهترین ها باشید.