اپیزود دوم مجموعه The Dark Pictures Anthology تاخیر خورد

اپیزود دوم مجموعه The Dark Pictures Anthology تاخیر خورد

دنیای گیم
استودیوی Supermassive Games دنباله مجموعه هشت قسمتی The Dark Pictures Anthology رو به پاییز سال 2020 سپرد. براساس جزئیات منتشر شده بازی The Dark Pictures: Little Hope به خاطر شیوع ویروس کرونا و توسعه بازی از راه دور، به سختی درحال ساخته شدنه و این روند باعث شده تا تیم سازنده عرضه این اثر به تاریخی دیگر منتقل کنه. این خبر توسط استودیوی Supermassive Games و در قابل یک اعلامیه در اکانت توییتر منتشر شد. این تیم ذکر کرد که اولویت آن‌ها حفظ سلامتی اعضای استودیوشون هست و به این منظور عرضه بازی رو به فصل پاییز منتقل کردند. 


مطمئنا خیلی‌هامون می‌دونیم دلیل اصلی این تاخیر چیه. درواقع ساخت بازی‌های اینچنینی نیازمند موشن کپچرهای طولانی هست. تدارک دیدن موشن کپچر و ساخت اون نمی‌تونه با رعایت فاصله اجتماعی جور باشه درنتیجه این دو به صورت کامل یکدیگر رو نقض می‌کنند. به همین منظور قطعا تاخیر در انتشار بازی گزینه بهتریه. در Little Hope گیمرها نقش شخصیت‌های دیگری رو برعهده می‌گیرن و به شهری مرموز می‌رن که سرگذشت تاریکی داره. بازی پر از جامپ‌اسکیر و لحظات رعب‌آور خواهد بود. همانطور که گفتیم The Dark Pictures: Little Hope در پاییز 2020 و در تاریخی نامعلوم منتشر می‌شه.

دوستان نظر شما چیه؟ اپیزود قبلی  The Dark Pictures Anthology رو تجربه کردین؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.