بازسازی Batman در نسل نهم موتور گرافیکی Unreal Engine 4 زیبا به نظر می‌رسد

بازسازی Batman در نسل نهم موتور گرافیکی Unreal Engine 4 زیبا به نظر می‌رسد

دنیای گیم
به تازگی هنرمندی روسی به نام Ruslan Gadzhie اقدام به ساخت شخصیت Batman در موتور گرافیکی Unreal Engine 4 و انتشار تصاویری از آن کرده، درواقع این تصاویر به شما شماتیک اولیه نسل 9 بازی‌های ویدیویی رو میده چرا که موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در این تصاویر برای نسل 9 توسعه پیدا کرده. پیش از تماشای تصاویر لازم هست که بهتون بگیم تصاویر کاراکتر بتمن براساس سه‌گانه فیلم‌های Batman ساخته کارگردان مشهور Christopher Nolan مدل‌سازی شده، درواقع Gadzhie از مدل شخصیت Christian Bale در این فیلم استفاده کرده تا کاراکتر بتمن خودش رو طراحی کنه.
تصاویر به صورت Real Time و 3بُعدی هست، جزئیات بسیار خوب و رضایت‌بخش طراحی شده و می‌تونیم از الان بفهمیم که نسل 9 چجور دیزاین و طراحی خواهد داشت، با اینحال مشخص نیست که استودیوهای بازی‌سازی مختلف می‌تونند کیفیتی مشابه با این محصول رو ارائه بدن؟ نسخه جدید مجموعه Batman هنوز منتشر نشده اما خیلی از گیمرها منتظر این اتفاق و رونمایی از این بازی هستند، بیاید امیدوار باشیم این بازی دقیقا به زیبایی این تصاویر باشه!


خب دوستان نظر شما درمورد این بازسازی در موتور گرافیکی Unreal Engine 4 چیه؟ منتظر رونمایی از نسخه جدید سری بازی‌های Batman هستید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-10-9 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Batman

مقاله های مرتبط با Batman

دانلود های مرتبط با Batman

ویدیو های مرتبط با Batman

موسیقی های مرتبط با Batman

والپیپر های مرتبط با Batman