بازیکنان زیر 12 سال نباید از هدست واقعیت مجازی سونی استفاده کنند!

بازیکنان زیر 12 سال نباید از هدست واقعیت مجازی سونی استفاده کنند!

واقعیت مجازی VR

امروز مطلب بسیار مهمی در خبرگذاری ها در خصوص رعایت برخی از موارد امنیتی در استفاده از هدست واقعیت -مجازی شرکت سونی که با نام Playstation VR شناخته میشه منتشر شد.در این خبر اشاره شده که بازیکن های زیر 12 سال نباید از این تکنولوژی بخاطر مضراتی که داره استفاده کنن!

همونطور که میدونین بروز رسانی جدید 3.50 برای کنسول پلی استیشن 4 چندی پیش منتشر شد.در این بروز رسانی که نسخه آزمایشی هست بخش های امنیتی و سلامت وجود داره که اگر موردی باشه رو به بازیکن ها اعلام کنه. با این حال یکی از کاربران در موقع استفاده از هدست واقیعت-مجازی این پیغام مهم رو مشاهده کرده که در ادامه براتون توضیح میدم:هدست واقیعت-مجازی PS VR نباید توسط افراد زیر 12 سال استفاده بشه.همچنین نباید هیچ شیئی در مقابل شما وجود داشته باشه و حتی کودکان ، حیوانات و هر چیزی که مانع دیدن شما بشه نباید نزدیک شما وجود داشته باشه! همچنین احتمال سردرد، گیجی ، حالت تهوع ، تاری دید و یا سایر ناراحتی های بینایی و سایر ناراحتی ها در بازیکن ها وجود داره و اگر شما دچار یکی از این ناراحتی ها شدید بلافاصله هدست واقیعت-مجازی رو از خودتون جدا کنین.

هدست پلی استیشن وی آر هنوز تاریخ انتشار دقیقی براش مشخص نشده اما طبق اطلاعاتی که در دست هست قراره که این هدست در اواخر امسال برای کنسول پلی استیشن وی آر منتشر بشه.

 بچه ها در پايان نظر شما در مورد اين خبر چيه، لطفا نظرات خودتون رو با در ميون بگذاريد، ما دوست داريم نظرات ارزشمند شما رو بدونيم.