بازیکنان Call of Duty: Warzone شیوه‌های جالبی برای مخفی‌کاری کشف کرده‌اند!

بازیکنان Call of Duty: Warzone شیوه‌های جالبی برای مخفی‌کاری کشف کرده‌اند!

دنیای گیم
در تاریخ 8 آگوست 2020، یکی از بازیکنان بازی Call of Duty Warzone به شکل عجیبی نقش یک دشمن مرده رو بازی کرد و با موفقیت تونست گارد دشمنش رو پایین بیاره! کاربر Lambeauleap80 تمامی سلاح‌ها، لوت‌ها و آیتم‌های خودش رو در یک نقطه Drop کرد و در همون نقطه خوابید. با توجه به اینکه هر بازیکن در صورت مرگ آیتم‌هاشو از دست میده خیلی از پلیرها گول حرکت این بازیکن خوش‌فکر رو خوردن! خود این بازیکن در صفحات شخصی خودش این‌چنین این صحنه رو توصیف کرد :
" من باورم نمیشد که چنین ایده مسخره‌ای تونست جواب بده! طرف مقابل حتی برای ریسک کمتر کوچک‌ترین واکنشی نسبت به من انجام نداد. "
بنظر می‌رسه بازی کردن امروزه تنها به راه رفتن و تیر زدن خلاصه نمی‌شه و بازیکنان خلاق همه‌روزه‌ روش‌های جالبی برای پیروزی در بازی‌های بتل رویال پیدا می‌کنند. فصل پنجم بازی COD Warzone و Modern Warfare محتواهای غنی و جدیدی برای بازیکنان به ارمغان آورد. این بازی هم‌اکنون به یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها‌ی بتل رویال تبدیل شده و حالا به شکلی کامل بهتر بودن خودش رو نسبت به BalckOut ثابت کرده. نظر شما چیه؟ آیا تا به حال این بازی free to play رو تجربه کردید؟ نظرات خودتونو با ما به اشتراک بذارید.


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-5-20 ( 8 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty