بازیکنان HITMAN 2 این ماه محتوای رایگان جدیدی دریافت خواهند کرد

بازیکنان HITMAN 2 این ماه محتوای رایگان جدیدی دریافت خواهند کرد

دنیای گیم
Warner Bros و IO Interactive اعلام کردند که محتوای رایگان و جدیدی تا اواخر ماه جاری در دسترس بازیکنان بازی HITMAN 2 قرار می‌گیرد که شامل Contract ، Escalation و مأموریت‌ Elusive Target جدید می‌شود.در زیر شما میتونید تمام محتوای رایگان و جدید ماه دسامبر بازی HITMAN 2 را مطالعه کنید.قراردادهای جدید: Occupational Hazards که هم اکنون در دسترس است، شامل تمام قراردادهای ویژه جدیدی است که بوسیله‌ی اعضای جامعه ساخته شدن تا بازیکنان از تجربه‌شان لذت ببرند.

قراردادهای تصاعدی جدید: The Aelwin augment که در سیزدهم دسامبر منتشر می‌شود، بر روی این موضوع متمرکزه که بازیکنان چگونه مهارت‌ها و حالت بازیشان را در پیچیدگی‌های گوناگون مطابقت می‌دهند.این قرارداد جدید تصاعدی در جزیره مرموز Sgail اتفاق می‌افتد و یک سفر به یادماندنی را برای بازیکنان رقم خواهد زد.

سورپرایز تعطیلات: این غافلگیری ویژه برای انتشار در شانزدهم دسامبر برنامه ریزی شده است؛ بازیکنان باید خودشان را برای یک لحظه غیرمنتظره با محوریت کریسمس آماده کنند که اواخر ماه جاری اتفاق می‌افتد.

هدف گریزان جدید: The Revolutionary که در بیست و یکم دسامبر در دسترس قرار می‌گیرد، شامل یک هدف گریزان جدید در Santa Fortuna به مدت 10 روز است که بازیکنان در این مدت قادر به استفاده از لباس "توریست معمولی" می‌باشند.گفته شده جزئیات بیشتر در خصوص این قرارداد طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد.البته در این فاصله، شما میتونید به پست بلاگ Elusive Target Rewards جهت مرور کامل جوایز ET مراجعه کنید.

تصاعد جدید: The Turms infatuation که برای عرضه در بیست و هفتم دسامبر و تشدید قراردادها در Santa Fortuna برنامه ریزی شده است.

علاوه بر این، شرکت سازنده بتازگی یک تریلر جدید با عنوان Hidden in Plain Sight از سری ویدیوهای چگونه هیتمن باشیم به اشتراک گذاشته تا به بازیکنان نشان بده که آن‌ها چگونه می‌توانن در حذف هدف‌ها، مخفی بمانند و شناسایی نشوند.شما در زیر میتونید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت تماشا کنید: