بازیگر نقش Michael از هواداران می‌خواهد که به شایعات GTA بعدی توجه نکنند

بازیگر نقش Michael از هواداران می‌خواهد که به شایعات GTA بعدی توجه نکنند

دنیای گیم
آقای Ned Luke، صداگذار و بازیگر نقش Michael در بازی GTA V از طرفداران این سری درخواست کرد به گفته‌ها و شایعات مرتبط با نسخه بعدی سری GTA توجه نکنند.حدود 6 سال از عرضه آخرین نسخه Grand Theft ‌Auto یعنی بازی GTA V میگذره و ما واقعا هیچ خبر یا تصویر لو رفته‌ای از نسخه بعدی این سری در اختیار نداریم.گاها رسانه‌های نامعتبر اخباری فیک و تقلبی درخصوص بازی منتشر می‌کنند و همین باعث عصبانیت Ned Luke، بازیگر نقش Michael Da Santa شده.طی آخرین لایو اینستاگرامی که این فرد درحال ضبطش بود، کسی از او درخصوص نسخه بعدی GTA پرسید.هرچند این لایو دیگه در اینستاگرام موجود نیست اما کاربری در توئیتر موفق به ضبط و اشتراک گذاریش شده.
" اونا میگن نسخه بعدی GTA در شهر Vice City اتفاق میفته، چطور این‌همه اطلاعات دارن؟ مردم چرا متوجه نمی‌شید؟ به هیچ شایعه‌ای که افراد سودجو میسازن توجه نکنید. "همچنین Ned Luke اعلام کرد تنها به اخبار رسمی که توسط Rockstar منتشر می‌شه توجه کنید ‌:
" بیخیال، دیگه باید بهتر از هرکسی بدونید کسی نمیتونه Insider شرکت Rockstar باشه! "
احتمال اینکه نسخه بعدی GTA با نام GTA VI منتشر می‌شه بعید نیست.با توجه به اینکه نسخه قبلی GTA در اول نسل هشت منتشر شد، پیش‌بینی میشه نسخه بعدی این سری هم در اوایل نسل نهم منتشر بشه.هرچند با رفتن داستان‌نویس معروف این کمپانی یعنی Dan Houser، چالش‌های جدی‌تری برای بازی‌سازهای این شرکت به وجود اومده.
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-1-18 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto