بازی‌های کنسل شده‎ جدیدی در فروشگاه Steam لو رفتند

بازی‌های کنسل شده‎ جدیدی در فروشگاه Steam لو رفتند

دنیای گیم
به نظر میاد مدتیه دسته زیادی از بازی‌های مختلف دارن به فروشگاه و پلتفرم Steam اضافه می‌شن.با توجه به صفحه‌های Steam، ظاهرا بازی‌های Star Wars Battlefront 3 ،Empire of Mana و Dragon Quest Rivals عناوین جدیدی هستن که به این پلتفرم اضافه شدن.اگه با شنیدن نام Battlefront 3 متعجب شدید، باید بهتون بگم که سال انتشار 2019 برای این بازی ثبت شده! در توضیحات این بازی نوشته شده :
" شرکت‌های Haze Studios ،Free Radical Design ،Lucasfilm و Disney صاحبان اصلی Star Wars Battlefront 3 به حساب میان. (Classic 2019) "
به طور خلاصه، این یک عنوان کنسل شده از سری Star Wars به حساب میاد.اما تواریخ و شواهد چندان منطقی بنظر نمیاد.آیا Disney و استودیو‌های سازنده تصمیم دارن این پروژه رو دوباره شروع و به اتمام برسونند؟ از طرفی بازی Dragon Quest یک بازی تقش آفرینی موبایلی است که اولین بار در سال 2017 منتشر شد.بازی Empire of Mana هم بنظر میاد نسخه‌ای جدیدی از سری Mana باشه که تا الان هیچ اطلاعاتی از این بازی جز اینکه با Unreal Engine 4 در دست ساخت قرار داره در اختیار نداریم.این نکته که باز شدن ناگهانی چنین صفحاتی در Steam اتفاقی نیست غیر قابل تکذیبه.با این حال ممکنه تمامی این عناوین، بازی‌های کنسل شده‌ای باشن که ساختشون به طور کامل متوقف شده.