بازی جدید Project Genesis امروز وارد فاز Early Access می‌شود

بازی جدید Project Genesis امروز وارد فاز Early Access می‌شود

دنیای گیم
شرکت Eight Circuit Studios اعلام کرد که بازی مولتی پلیر و فضایی جدید خودش تحت نام Project Genesis امروز وارد فاز Early Access می‌شه. بازی ذکر شده یک عنوان مبارزه‌ای Sci-fi هست که به بازیکن امکان مبارزات سریع از دید سوم شخص با استفاده از سفینه‌های فضایی رو میده. سیستم free look این بازی به بازیکن امکان حرکت و نشونه گیری در تمامی زاویه‌ها رو میده. این نوع از پرواز و تیراندازی موجب میشه تمامی هواداران سبک شوتر اول شخص و سوم شخص به این بازی جذب بشن. آقای James Mayo رئیس استودیو Eight Circuit Studios گفت :
" بازی‌هایی چون Star Citizen با محیط خارق‌ العاده خودشون با طراحی سفینه بی‌نظیرشون در کنار حالت Sci-fi خاصی که مشابه بازی‌هایی چون Halo و Destiny دارن همواره تجربه‌ای ایده عال به بازیکن ارائه میدن. ما فکر می‌کردیم که مخلوط المان‌های مثبت این دو مجموعه بهمراه حفظ حالت Tactical و Turn Based بازیمون می‌تونه ایده خوبی باشه. به عنوان یک استودیو مستقل، ما اهداف بلندی داریم که سازندگان AAA بهش فکر می‌کنند. "
تیم سازنده قول داده به صورت ماهانه از محتویات اضافی این اثر پشتیبانی می‌کنه. شما می‌تونید لانچ تریلر Early Access بازی Project Genesis رو از این لینک تماشا کنید.


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-3-3 ( 11 ماه پیش )