بازی ‌The Settlers به صورت غیر مستقیم تاخیر خورد

بازی ‌The Settlers به صورت غیر مستقیم تاخیر خورد

دنیای گیم
استودیو Ubisoft طی ییانیه‌ اخیرش به صورت غیر مستقیم خبر از تاخیر خوردن تاریخ انتشار بازی The Settlers داد. بنابر گفته تیم سازنده، بازی مدنظر به زمان بیشتری برای توسعه احتیاج داره. به گفته تیم سازنده از اونجا که Ubisoft قصد داره همیشه یک تجربه گیمینگ مطلوب برای گیمرها به ارمغان بیاره، مجبور شدن روند توسعه بازی The Settlers رو طولانی‌تر کنند تا خواسته‌های یوبی بهتر روی کاغذ پیاده بشه. متن استودیو سازنده بازی The Settlers بدین صورته :
" از اونجا که کیفیت اصلی‌ترین هدف ما هست، ما می‌خوایم از تمامی وقت موجود و مورد نیاز استفاده کنیم. هرچند خوشحال نیستیم که مجبوریم تاریخ انتشار بازی رو کمی به تاخیر بندازیم. در این مدت اضافه شده سعی می‌کنیم از درخواست‌های شما استقبال و محتوای جدیدی به بازی اضافه کنیم. با اینکه فعلا نمی‌تونیم تاریخ انتشار دقیقی اعلام کنیم، اما به محض امکان انتشار مطالب جدید شمارو از طریق صفحات مجازی بازی مطلع می‌کنیم. "
بازی The Settlers قول داده که المان‌های خوب این فرانچایز رو دوباره به سری برگردونه. سازندگان سعی دارن محتوای جدید خودشونو با المان‌های مثبت قدیمی تلفیق کرده و یک تجربه ایده آل تحویل گیمرها بدن. بازیکنان در این اثر توانایی تک نفره یا دو نفره بازی کردن مراحل اصلی و فرعی رو دارن. این اثر از موتور گرافیکی Snowdrop Engine استفاده می‌کنه و علاوه بر بخش تک نفره‌ای غنی، در تلاشه یک بخش چند‌نفره سرگرم‌کننده هم تقدیم مخاطبینش کنه. با توجه به گفته Ubisoft، بازی The Settlers یک داستان سراسر احساسی رو روایت خواهد کرد. بزودی اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر می‌شه پس آماده باشید!


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-4-13 ( 10 ماه پیش )

ویدیو های مرتبط با Settlers

والپیپر های مرتبط با Settlers