بازی Crysis Remastered احتمالا شامل دو اثر بازسازی شده خواهد بود

بازی Crysis Remastered احتمالا شامل دو اثر بازسازی شده خواهد بود

دنیای گیم
حدود یک هفته پیش بود که استودیو Crytek با انتشار تریلری خبر از بازسازی نسخه اول این سری داد.این استودیو تنهایی در حال اتمام این پروژه نیست و Saber Interactive هم اونارو در این راه کمک می‌کنه.سری Crysis یک بازی فرعی تحت نام Crysis Warhead هم داره که مدتی بعد از انتشار نسخه اول کلاسیک منتشر شده بود.آقای Tim ‌Willits، یکی از کارمندان شرکت Saber Interactive از اصلاح "بازسازی‌ها" و "بازی‌ها" در توئیتش استفاده کرده که متن ترجمه شده اونو در ادامه مشاهده می‌کنید :
" من همیشه بازی‌های Crysis رو دوست داشتم. و باعث افتخاره که داریم با Crytek برای بازگردوندن این بازی‌ها با شکل و شمایلی جدید همکاری می‌کنم. ما اطلاعات بیشتری از این بازسازی‌ها در آینده منتشر خواهیم کرد. "
با توجه به اصطلاحات به کار رفته، بعید بنظر نمیرسه که Crysis Warhead هم در این بسته بازسازی بشه.چون همونطور که می‌دونید، Warhead بیشتر یک بسته الحاقی برای نسخه اول هست تا یک بازی کاملا جدید.همچنین بعید نیست که بازسازی Warhead تنها برای کاربران PC در دسترس قرار بگیره.مطمئنا بازسازی این بازی گرافیکی فرازمینی به نمایش خواهد گذاشت؛ پس سیستم‌های خودتونو برای سوختن آماده کنید!


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-2-1 ( 12 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Crysis

مقاله های مرتبط با Crysis

دانلود های مرتبط با Crysis

ویدیو های مرتبط با Crysis

موسیقی های مرتبط با Crysis

والپیپر های مرتبط با Crysis