بازی Crysis Remastered تابستان امسال با کوله باری از پیشرفت‌های گرافیکی عرضه می‌شود

بازی Crysis Remastered تابستان امسال با کوله باری از پیشرفت‌های گرافیکی عرضه می‌شود

دنیای گیم
استودیو Crytek سازنده سری Crysis، وقتی شاهد لو رفتن عکس‌ها، تریلر و جزئیات از بازی بود، سرانجام تصمیم گرفت این خبر و شروع ساخت بازسازی بازی Crysis رو تایید کنه.شاید اول فکر میکردیم این بازسازی برای انتشار برای نسل بعدی تایید شده؛ اما این شرکت اعلام کرد بازی رو برای انتشار در تابستان 2020 برنامه ریزی کردن.همچنین این استودیو لیستی کامل از جزئیات گرافیکی بهبود یافته بازی منتشر کرد که در ادامه نگاهی بهشون می‌ندازیم.اول از هرچیزی بهتره اینو بدونید که Crysis Remastered فقط روی بخش تک نفره و داستانی بازی Crysis تمرکز خواهد کرد.این بازی از بافت‌های با کیفیت (Full HD) و تکنولوژی‌های پیشرفته Anti Aliasing تحت نام SSDO و SVOGI پشتیبانی می‌کنه.همچنین Crysis Remastered بهترین استفاده از تنظیم گرافیکی Depth of Field رو به عمل میاره.همچنین بازی از Ray-Tracing استفاده می‌کنه و یعنی باید شاهد نورپردازی و سایه‌زنی‌های باور نکردنی از این بازی باشیم.متاسفانه Crytek دقیقا مشخص نکرد که از Ray-Tracing برای بهبود کدوم بخش گرافیکی استفاده می‌کنه.یکی از کارمندان Crytek طی مصاحبه‌ای اذعان کرد :
" ما برای کار کردن دوباره روی فرانچایز Crysis هیجان زده‌ایم. ساخت یک بازسازی از Crysis گزینه خوبی برای خاموشی آتش هیجان هواداران Crysis بود. این بهترین فرصت بود که بازی Crysis رو برای کنسول‌های نسل هشتم حتی نینتندو سوییچ هم عرضه کنیم! پس تعداد زیادی از بازیکنان جوان و جدید هم می‌تونند نهایت لذت رو از Crysis ببرن. "
سری Crysis همیشه با گرافیک بالا رده‌ای که در زمان انتشار داشت شناخته می‌شد که نسخه اول هم از این قضیه مستثنی نبود.احتمالا شاهد یکی از جاه‌‌ طلبانه‌‌ترین بازسازی‌های نسل هشتم باشیم.
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-1-29 ( 1 سال پیش )

خبر های مرتبط با Crysis

مقاله های مرتبط با Crysis

دانلود های مرتبط با Crysis

ویدیو های مرتبط با Crysis

موسیقی های مرتبط با Crysis

والپیپر های مرتبط با Crysis