بازی Halo Infinite احتمالا اولین و آخرین نسخه Halo در نسل نهم خواهد بود

بازی Halo Infinite احتمالا اولین و آخرین نسخه Halo در نسل نهم خواهد بود

دنیای گیم
با توجه به اخبار اخیر، نباید منتظر Sequel‌های متعددی از از Halo طی چند سال آینده باشیم؛ چرا که مایکروسافت تایید کرد پشتیبانی از این بازی تا 10 سال آینده ادامه داره. سرانجام طی مراسم Xbox Games Showcase اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Halo Infinite صورت گرفت و شاهد تغییر و تحولات بزرگ در این سری بخصوص در بخش گیم‌پلی بودیم. حالا علاوه بر انقلابی که در گیم‌پلی این بازی صورت گرفته، ظاهرا سیاست‌های Microsoft در قبال این اثر نیز تغییر خواهد کرد. با بازی بزرگی مثل Halo Infinite، استودیو 343 Industries سعی داره خلاء یک Sequel برای سری رو تا سال‌ها کمرنگ نگه داره. آقای Chris Lee، یکی از رئسای استودیو سازنده بازی اذعان کرد که محتوای داستانی، آنلاین، اصلی و فرعی بازی به صورتی خواهد بود که خلاء یک Halo جدید تا ده سال آینده حس نشه :
" بازی Halo Infinite پلتفرمی تازه برای ده سال آینده Halo هست. ما سعی داریم هر روز این بازی رو گسترش بدیم و به تمام دستاوردهایی که قبلا با این سری کسب کردیم دست پیدا کنیم. "
آقای Lee همچنین سیاست‌های پیش‌رو این بازی رو به روند پشتیبانی آثاری چون Destiny 2 تشبیه کرد. در پی این اخبار 343 Industries تایید کرد که تکنولوژی Reshade Ray-Tracing چندی پس از انتشار بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. درحال حاضر تنها چیزی که نیازه از این بازی ببینیم نمایشی از بخش چند نفره Halo Infinite هست. بنظر میاد Microsoft طی مراسم دومی که برای عناوین انحصاری خودش ترتیب میده تمرکز بیشتری روی این بازی خواهد گذاشت...