بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه‌ خواهد یافت

بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه‌ خواهد یافت

دنیای گیم
کمپانی GSC GameWorld طی بیانه‌ای که در اکانت توییتر خود منتشر کرد، به صورت رسمی توسعه بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 رو تایید کرد. البته که این مورد زودتر از این‌ها توسط شرکت Epic Games تایید شده بود اما تیم سازنده مُهر تاییدی بر اون زد تا خیال گیمرها از این بابت راحت بشه. GSC GameWorld در رابطه با فروشگاه‌ها و پلتفرم‌های مجازی صحبتی نکرد و حرف زدن راجع به اون رو به مدتی بعد موکول کرد، با اینحال به نظر نمی‌رسه که این بازی به صورت انحصاری در فروشگاه Epic Games Store به فروش برسه، حتی با وجود اینکه این تیم برای استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 با Epic Games همکاری کرده.


بنا به گفته سازنده، Unreal Engine 4 بهترین گزینه برای هماهنگ شدن با خواسته‌های این تیم هست تا به این ترتیب S.T.A.L.K.E.R. 2 طبق وعده‌ها ساخته بشه. تیم سازنده قصد داره اثری اتمسفریک بسازه که به سه‌گانه پیشین خود وفادار بوده و بتونه چیزهای جدیدی ارائه بده. موتور گرافیکی Unreal Engine 4 به تیم سازنده این امکان رو میده تا برای مادسازها نیز فضایی عالی رو فراهم کنه چرا که این موتور گرافیکی برای ساخت ماد بسیار عالیه. 

خب دوستان نظر شما درمورد بازی  S.T.A.L.K.E.R. 2 چیه؟ آیا Unreal Engine 4 می‌تونه در این اثر یک سر و گردن بالاتر ظاهر بشه؟ اگر دیدگاهی دارید خوشحال میشیم اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.