بازی XCOM: Chimera Squad یک دنباله یا بسته الحاقی نخواهد بود

بازی XCOM: Chimera Squad یک دنباله یا بسته الحاقی نخواهد بود

دنیای گیم
بازی XCOM Chimera Squad دیروز با انتشار تریلری ناگهانی معرفی شد.بنظر می‌رسه با نزدیکتر شدن به تاریخ برگزاری مراسم E3 2020 باید منتظر معرفی بازی‌های جدید بیشتری هم باشیم.کارگردان بازی جدید XCOM Chimera Squad اذعان داره که این اثر در همون دنیای XCOM 2 روایت می‌شه اما این اسپین آف قرار نیست هیچ دنباله یا بسته الحاقی برای نسخه‌های قبلی این سری باشه.همچنین داستان بازی بعد از وقایع XCOM 2 جریان خواهد داشت.جالبه که بدونید این بازی درست یک هفته دیگه به شکلی رسمی منتشر می‌شه.سخنگوی استودیو Firaxis که وظیفه ساخت بازی رو بر عهده داره معتقده :
" این بازی یک بسته الحاقی یا یک دنباله برای بازی XCOM 2 نیست. با این وجود، داستان بازی بعد از وقایع XCOM 2 اتفاق میفته. ما برای راحتی هوادارامون بازی رو با قیمتی پایین‌تر از حد انتظار منتشر می‌کنیم. "
با این وجود، این بازی یک اثر 60 دلاری نیست و احتمالا 20 تا 30 دلار قیمت خواهد داشت.بازی XCOM Chimera Squad برای عرضه در تاریخ 24 آوریل 2020 برای پلتفرم PC تایید شده.سازندگان اعلام کردن که هنوز برنامه‌ای برای عرضه بازی روی کنسول‌ها در نظر نگرفتن.بازی XCOM Chimera Squad در روز انتشار با قیمت 10 دلار قابل دریافته، با این وجود، یکم می 2020 به قیمت اصلی 20 دلاری خودش بر‌میگرده.