با آماری جالب از بازی The Outer Worlds همراه باشید | فروش خوب درکنار جلب نظر منتقدین

با آماری جالب از بازی The Outer Worlds همراه باشید | فروش خوب درکنار جلب نظر منتقدین

دنیای گیم
براساس گزارشات منتشر شده توسط ناشر بازی The Outer Worlds یعنی کمپانی Take-Two، این شرکت اعلام کرد که بازی TOW درکنار دریافت نقدهای مثبت، به یک موفقیت تجاری هم بدل شده و فراتر از انتظارات شرکت ناشر ظاهر شده است، چیزی که قطعا طرفداران استودیوی Obsidian را خوشحال می‌کند. متاسفانه آمار دقیقی از اعداد و ارقام فروش بازی منتشر نشده و دقیقا مشخص نیست که این بازی در پلتفرم‌های مختلف چند نسخه فروش داشته و ما نمی‌دانیم که نسخه PC چقدر در این موفقیت سهیم بوده. همچنین کمپانی Take-Two اعلام کرد که بازی Borderlands 3 بالغ بر 7 میلیون نسخه فروش داشته و همانطور که پیش از این گفته شد، یک موفقیت تجاری بوده و رکوردهای زیادی هم به ثبت رسانده. 


Take-Two در رابطه با عرضه دنباله برای بازی‌های مختلف گفت: 

«هم‌اکنون Take-Twoیکی از قدرتمندترین خطوط توسعه را در تاریخ خود داراست که شامل دنباله فرانچایزهای بزرگ و IPهای تازه می‌شود. ما به صورت فعال درحال تحقیق درمورد عناوین نوظهور و پلتفرم‌ها و راه و روش‌های تجاری هستیم.»

با اینحال به نظر می‌رسد که Take-Two برای عرضه دنباله بر IPهای تازه هم حاضر است ریسک کند و این مورد فقط به مجموعه‌های محبوب برنمیگردد. بازی The Outer Worlds در تاریخ 3 آبان به بازار عرضه شد، برخلاف انتظارات با یک اثر RPG بسیار غنی و قدرتمند روبرو بودیم که دارای گیم‌پلی خوب و داستانی جالب بود. TOW در متاکریتیک و در پلتفرم PC موفق شده از بین 20 نقد نمره خوب 82 را کسب کند، این اثر در سایت GM نمره 8.3 از 10 را دریافت کرده، شما می‌توانید از این صفحه، برای دانلود بازی اقدام کنید.

خب دوستان نظر شما درمورد بازی The Outer Worlds و سیاست‌های Take-Two چیست؟ TOW را تجربه کردید؟ اگر نظری درمورد این خبر دارید، از به اشتراک گذاشتن آن با ما و کاربران سایت GM دریغ نکنید.