با آمار بازی RDR 2 در فروشگاه Epic Games Store همراه باشید

با آمار بازی RDR 2 در فروشگاه Epic Games Store همراه باشید

دنیای گیم
وبسایت SuperData طی تحقیقاتی که در رابطه با بازی‌های ویدیویی و فروش اون‌ها در پلتفرم‌های مختلف منتشر کرده، آماری از بازی Red Dead Redemption 2 و عملکردش در زمینه فروش در فروشگاه Epic Games Store رو با طرفداران به اشتراک گذاشته. از زمان معرفی بازی RDR 2 مشخص شد که این اثر به مدت یک ماه و به صورت انحصاری در فروشگاه EGS قرار می‌گیره، براساس اطلاعات منتشر شده عملکرد RDR 2 در فروشگاه مجازی EGS اصلا جالب نیست. قرارداد انحصاری که بین دو کمپانی Rockstar و Epic Games بسته شد، کمکی به عملکرد بازی نکرد و RDR 2 در این فروشگاه در یک ماه تنها 408 هزار واحد فروش داشت. در مقایسه با سایر بازی‌های انحصاری EGS مثل Borderlands 3 که در ماه اول عرضه 1 میلیون و 780 هزار نسخه فروش داشت، RDR 2 نتونسته نظر PCگیمرهای زیادی رو به خودش جلب کنه.


وضعیت بازی در فروشگاه Steam نیز تعریفی نداره، فروش بازی بین 200 هزار الی 500 هزار نسخه قرار داره. ممکنه PCگیمرها به خاطر مشقت‌هایی که هنگام اجرای بازی می‌کشند دست به خرید نسخه Rockstar Games Launcher زده باشند. اگر اخبار مربوط به این اثر رو دنبال کنید می‌دونید که برای اجرای RDR 2 در دو فروشگاه EGS یا Steam باید در Rockstar Games Launcher هم یک حساب کاربری داشت و از طریق اون بازی رو اجرا کرد، همین باعث شد گیمرهای زیادی به این نحوه اجرای بازی اعتراض داشته باشند.


همچنین SuperData گزارش داد که در ماه نوامبر بالغ بر 9.5 میلیارد دلار هزینه توسط گیمرها صرف بازی‌های ویدیویی در تمام پلتفرم‌ها شده، هزینه‌های صرف شده در پلتفرم‌های PC و موبایل نسبت به ماه قبل 5 درصد رشد داشته، شما می‌تونید در پایان این خبر آماری از بازی‌های برتر در این پلتفرم‌ها رو مشاهده کنید.


خب دوستان نظر شما درمورد بازی Red Dead Redemption 2 چیه؟ RDR 2 رو در پلتفرم PC تجربه کردید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.