با بازی‌های رایگان Epic Games Store در این هفته آشنا شوید

با بازی‌های رایگان Epic Games Store در این هفته آشنا شوید

دنیای گیم
طبق سنت همیشگی Epic Games Store هر هفته بازی‌هایی رو به صورت رایگان دراختیار هوادارانش قرار می‌ده. این بار نه یک بازی، نه دو بازی بلکه سه بازی متفاوت به صورت رایگان دراختیار گیمرها قرار گرفته.


 مهم‌ترین بازی این فهرست Killing Floor 2 هست. اثری اکشن بی حد و مرز که شما رو در مقابل موجی از زامبی‌ها قرار می‌ده. در این عنوان سلاخی، کشتار با اسلحه و کار تیمی حرف اول رو می‌زنه. KF مدتی هست که اسمش میان بازی‌های آنلاین قرار گرفته. استودیوی Tripwire Interactive در سال 2015 برای اولین بار نسخه Early Access بازی رو در دسترس قرار داد و با آپدیت کردنش مخاطبین زیادی رو جذب کرد. حال با ویژگی Cross-Play بین دو پلتفرم مجازی Steam و EGS گیمرها می‌تونند بایکدیگر به تکه تکه کردن هیولاها بپردازند.


علاوه بر این ما بازی Lifeless Planet رو داریم. عنوانی در سبک اکتشافی و ماجرایی که درباره یک تیم تحقیقاتی هست که به محل برخورد یک شهاب سنگ می‌رن. این بازی محصول تیم Stage 2 هست و شما رو در برهوتی بزرگ قرار می‌ده تا اون رو مورد تحقیق قرار بدید. LP گزینه خوبی برای هواداران سبک اکتشافی به شمار می‌ره و می‌تونه وقتتون رو پر کنه.


درنهایت هم باید به بازی The Escapists 2 اشاره کنیم. عنوانی در سبک استراتژی که شما رو در خطرناک‌ترین زندان‌ها قرار می‌ده تا با استفاده از هوش‌تون به دنبال راه فراری باشید. این اثر محصول تیم مستقل Team17 هست و تجربه‌اش به هواداران سبک استراتژی پیشنهاد می‌شه. شما تا روز پنج‌شنبه 26 تیر (16 جولای) وقت دارین تا به حساب کاربری‌تون در Epic Games Store مراجعه کرده و این سه بازی رو به Libraryتون اضافه کنید.